Alte știri din fotbal
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe „sclipirea” unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
România U19 începe dezastruos campania de calificare la Euro 2026 » Bătută clar de Kazahstan U19
12
Nicușor Bancu și-a aflat suspendarea » Câte meciuri ratează căpitanul Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro! » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Lasa ca aveti alti atacanti care au dat o suta de goluri cu Belarus. Birligea nu era bun. Sper sa nu se califice Romania si sa rada Ungaria de voi. Nu ca ar fi prima oara. Sa-mi dai reply cand o sa aveti un jucator ca Szoboszlai.
borza e peste el si e foarte tanar. in scurt timp isi va intra in forma si Ganea si e jucator cu experienta si va fi de luat in calcul pentru postul asta. camora de cand l-au naturalizat nu a facut niciun meci decent. multa agitatie sa il naturalizam ca dam lovitura si a fost praf mereu.
Ce tot il baga in seamă...
Cred ca putea fi chemat și Amzar
Andres Dumitrescu e titular in cupele europene si el cheama pe Borza...
De ce sa nu-l chemi pe Stefanescu sau Dumitrescu? Borza trebuie la u21. Total nu judeca cu capul frf.
Ce inlocuitor bhe frate, Edy are ,,orbul curcilor" pai cum sa nu-l bage pe Amzar,titular de drept la nationala..!?
O mare nedreptate pentru Dumitrescu, aparent pentru *** nu conteaza deloc faptul ca joci integralist in Europa League
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a vazut lipsa lui azi. Sa nu mai vorbesc de Tachtsidis, Avounou, Krasniqi si Manea, titulari in mod normal. Plus Konoplyanka care cred ca ar fi adus un plus fata de juniorii de pe banca. Greu cu atatea accidentari, insa mai bine ca am patit asta acum decat in play-off.
Ne-a ajutat Dumnezeu sa scapam de Camo, dar n-am scapat de marele atacant Birligea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.