Alte știri din fotbal
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipe probabile
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu » Echipele probabile
0
Întrebat după Rapid - Petrolul: „E adevărat că sunteți certați cu antrenorul?”
0
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, seară de uitat: două goluri primite din două șuturi pe poartă. Cum l-au notat spaniolii
0
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
E poza unui *** sau asta chiar reprezinta Dinamo ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** cotetzul ligii a 2 a.....miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da tu cine esti mah ***a, un clonat *** din berceni, hai zzzzt la vale ca in padurea aia din poza de la avatar te fugarea ursu, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să-l readucă cineva pe asta la realitate! Poate nu își da seama dar cu jucătorii pe care marele manager i-a adus la echipa, suntem aproape acceptați in SuperMamaliga 2.
Asta e neica nimeni
cu ce sa te simti tu umilit bai necajitule...voi nu aveti bani de mic dejun si stati cu cutia milei atarnata la gat si sanchi...sunteti umiliti??!!!...pai voi de 20 de ani nu mai sunteti nimeni nu ca ati fost dar mai stergeati praful si voi putin in europa...sunteti nimeni stai linistit cand e vorba de fotbal...nimeni nu va stie.
Un pahar de apa rece pentru dl Mario !
Culmea este ca puteau sa ajungă in Champions League dar au vândut meciul cu Lazio iar eroul lor, Ștefan Radu, a fost parte din Tranzacție
Pai cine putea altcineva să-și dea cu părerea despre SuperLiga decât managerul de la Dinamo? :))))))) Cumva asta e Claudiu Raducanu în varianta Dinamo?
Puteau măcar să vă lase să vă pregătiți pentru Superliga.... Niște nesimțiți.. Măcar cei de la UEFA v-au lăsat să vă pregătiți pentru liga campionilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.