Alte știri din fotbal
Raul Rusescu a fost pe „Arc”, la FCSB - FC Botoșani, și a „tunat” la GSP Live: „Deplorabil!”
0
Derby-ul e în aer » Dinamo caută alt stadion pentru meciul cu FCSB, după revolta galeriei
0
Mihai Stoica s-a dezlănțuit cu Botoșani: „Dacă nu se deschidea ușa, dădeam cu capul în ea”
0
Dinamo a primit oferta de 1,8 milioane de euro din MLS pentru Alex Musi: cât cer „câinii”
0
Știri din fotbal internațional
Un farmacist „nebun”, șef la Bayern, executat de Hitler pentru înaltă trădare! Povestea incredibilă a unui asasinat ratat a apărut în Der Spiegel
0
Revenire șocantă! » Fundașul care a renunțat la profesionism din cauza kilogramelor a debutat în liga a 9-a ca atacant!
0
Pep Guardiola s-a deschis în fața fotbaliștilor: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă. Încă o iubesc”
1
Harry Kane: „Acum e momentul să rezolvăm” » Între el și club e diferență de un sezon!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
E clar daca joaca iar ofensiv si lasa spatii lui FCSB....nu auzi la Croitoru tinand cont de cate infrangeri au cu FCSB ca o sa joace defensiv sa scoata macar un egal,el zice mereu cand intalneste pe FCSB ca vrea sa joace ofensiv si lasa spatii exact pe placul FCSB-ului....o sa fie omenie 100%...rezolva iar Pap meciul sau face vreun fundas un penalty sa fie sigura victoria lui FCSB?
Bine ca nu a venit dupa meciul trantit de Bilica, pierdut de U Cluj contra cfr...iti mai amintesti ??????????
Sunt fan Croitoru , dar îl rog mai putina “gargara” și mai multe fapte ! Sunt convins ca NU Croitoru ii retine pe fotbaliștii lui sa joace la adevarata valoare , dar NU același lucru pot spune despre PATRONUL de la Botoșani !!!
Va fi totul pe atac -zice Croitoru înainte de meciul contra fcsb-ului,cu toate că știe că fcsb-ului îi place să aibă spații ca să își desfășoare jocul ,deci ne spune că îi va lăsa să atace și să dea goluri . Croitoru crede că lumea e naivă și nu își dă seama,contra Craiovei și CFR-ului ,jucătorii lui Croitoru luptau de parcă era meciul de care depindea viața lor,cu fcsb-ul erau jaloane pe teren!!!!!
Croitoru a venit la FCSB după dubiosul Vaslui 0-4 FCSB în urma căruia FCSB a luat titlul.
E clar, fcsb castiga fara efort. 0-2 e pronosticul meu.
Mai tandala, nu vezi ca nu te mai crede nimeni ? Se vede ca nici rusine n-ai !
Croitorule, chiar n-ai pic de demnitate sau de rușine?
Vom vedea un...film cu Stan si Bran!Singura necunoscuta e cine de la Botosani va „gafa”?Oricum ramane interesant ce metoda vor alege?Penalty si eliminare(a unuia de la Botosani,ce credeati voi?!)?!Autogol?Sau se vor feri de minge?Iar la final,MM Stoica cu impertinenta lui„marca inregistreata”se va plange de...arbitraj!Puah!
Croitorasule, las-o jos. Ai dat deja punctele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.