Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
0
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
2
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
un alt blat gretos din seria fc berceni
Urmează Botoșani vs Craiova! O sa fie măcel , ceva gen Piatra Neamț când era Pinalty!
Penibil, Rușine cofetarule !
Jet, gigist p3nal !
Sa vedem cum va juca Botosani cu Craiova si CFR!Atunci se va vedea adevarul despre acest satelit FC SB!
de parca mai era de demonstrat ceva :(( *** o viata intreaga
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Argesul si poate Chindia sau Gazul. Argesul in special da semne de ambitie.
jucatorii de calitate sa fie tinuti cu spatele la poarta :))))))) Pai Popescu ce calitate are? Ca ala nu a tras pana acum la poarta in cele cateva meciuri jucate in liga I. Apoi Pantaru, fundas stanga, da gol din pasa de la portarul advers, el Pantaru ajuns in pozitie de inter dreapta. Sau de varf impins. Fotbal total FCSB cu FCBT. Nu conteaza, oricum rezultatul se cunostea dinainte. Iar noi microbistii, musai sa inghitim elogiile unor ziaristi scoliti la Spiru, la adresa unor bucati de carne puse pe galantar la vanzare.
aham... și cine ar trebui sa fie în locul lor, după mintea ta kevesecistă? pe scurt, plzz!
Spui Marius Croitoru și înțelegi ce înseamnă *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.