Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Stuttgart 2, al doilea test al oltenilor în Turcia » Superstarul oltenilor e OUT + Mihai Rotaru e la meci
0
Andre Duarte, dezvăluiri din cantonamentul FCSB. Ce alt sport ar fi putut practica
0
Adrian Șut, prezentat oficial la Al Ain » Primele declarații: „E un vis! I-am spus din prima că trebuie să venim”
3
Zi compromisă în Antalya? Furtuna dă peste cap planurile echipelor din Superliga: decizia de urgență luată
0
Știri din fotbal internațional
Flick i-a propus lui Deco atacantul ideal pentru Barcelona » Costă 65 de milioane de euro!
0
Chivu, model și pentru fostul coleg campion european: „M-așteptam la acest impact la Inter. Nimeni nu-i ca el”
0
Horațiu Moldovan, deturnat: răsturnare de situație în Portugalia
0
Edoardo Bove își ia adio de la Roma și revine în fotbal » Cu cine semnează mijlocașul cu defibrilator implantat
0
Lifestyle
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
0
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
6
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Doi români s-au dus la schi în Ucraina, și-au rezervat cameră de hotel, dar ...
Libertatea
Croitoru a făcut echipa buna și chiar joaca un fotbal frumos, problema e ca nu sunt “constanți”. Asta e din cauza ca meciul cu pricina, este mai mult unul in care se stabilesc prețurile de transfer.
Seroni e jucator bun, vezi-ti de treaba. E cam batran acum, dar asa trebuie sa fie un fundas, uita-te la Ramos. Il doare ca l-a scos pe Salah in finala aia?
Bagal pe Seroni ma antrenorule. Mare antrenor esti . Desi esti carismatic ai niste carente in antrenorat care lasa de dorit. Sa il pui pe Seroni in teren e ca si cum ai fi antrenor de cricket ... Si iftime mare patron il sfatuia pe Gigi sa-l ia pe Seroni :))))))))))) =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ala e Macelar toata ziua ... nu stiu ce cauta pe terenurile de fotbal ... dar asta e bv lui ca gaseste baieti destepti sa-l plateasca. . .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.