Comentarii (58)
lupu68  •  05 Iulie 2020, 00:07
Postat de catalynn pe 04 Iulie 2020, 14:02

Steaua nu s-a transformat niciodată in SA. Steaua a fost, este și probabil va rămâne totdeauna UM. Ai văzut tu undeva pe lumea asta vrea-o UM cu acționari!? :-))))))

MINTI CU NERUSINARE! În februarie 2003 a fost înființată SC Steaua SA cu Gigi Becali 51% din acțiuni, AFC Steaua 36%, Victor Pițurcă 4%, Lucian Becali 3% și George Găița 6% (prin preluarea acțiunilor lui Viorel Păunescu).

lupu68  •  04 Iulie 2020, 22:37
Postat de chris7786 pe 04 Iulie 2020, 15:26

Craitoiu, Udrea, Raureanu! Trei indivizi lucreaza la un singur material si niciunul nu e in stare sa scrie "continui" in titlu. Continuu e doar curentul electric, "jurnalistilor". Mai puneti mana pe "limba gramatica", ca nu poate sa va salveze editorul de fiecare data. Mai greseste si el din cand in cand, si atunci se vede de fapt cum scrieti voi, natural, nu editat si corectat.

Concluzia in legatura cu " Cei trei Crai de la Rasarit" este corecta! Dar trebuie spus ca de-abia in Gramatica noua a Academiei s-a produs schimbarea, inainte "continuu" era corect. Beleaua e ca astia trei au ramas cu ce au invatat in scoala generala, de atunci n-au mai citit nimic. Si mai au si pretentii...

sibman  •  04 Iulie 2020, 21:50

Ma tot uit la tricoul lui Stoica. Ii mai lipseste o cagula si cu umerii aia gri ar arata ca un calau.

10aripa  •  04 Iulie 2020, 19:35

Marii scriitori contemporani ai Romaniei...

scorillo07  •  04 Iulie 2020, 18:09
Postat de jackryan pe 04 Iulie 2020, 16:44

ce fata de prost are ala din dreapta din poza de mai sus

Nu e prost, aşa e el !

jackryan  •  04 Iulie 2020, 16:44

ce fata de prost are ala din dreapta din poza de mai sus

jackryan  •  04 Iulie 2020, 16:44

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valahu1950  •  04 Iulie 2020, 16:43

Iar esti aici prostea? Iubitor de clona ciobaneasca.

orlick  •  04 Iulie 2020, 16:34

Cei trei scriitori vestiți au scris întâi titlul și după aceea au luat interviul, altfel nu se explică faptul că din continutul articolului nu reiese că omul a plecat de la Steaua din cauza lui Jiji. Pur și simplu, fiind decan, nu mai are timp de alta activitate. Cred că a fost supărare mare printre "jurnaliști" când omul a respins varianta cu restanțele financiare.

jackryan  •  04 Iulie 2020, 16:30

nu va suparati dar ala durduliu de seamana cu randoom cine este ?? il vad mereu ca fuge cu sticla de apa

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6