Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Lacatus, ... " e usor a scrie versuri , cand nimic nu ai a spune ,.." Intelegi ceva ? Nu cred ca intelegi nimic , ca de obicei...!!!
Am uitat sa zic,ca pentru voi Gutu,copilul minune si alti parliti de manelisti,sunt considerati valori a acestei tari.
Ceea ce spune este adevarat si oricand are dreptul sa-si dea cu parerea.Deocamdata si el este un suporter stelist,dar mai mult de atat,datorita performantelor sale la acest club,poate fi considerat oricand simbolul acestei echipe.Voi,datorita comunismului,aveti o mentalitate bolnava,de aceea nu stiti sa respectati ceea ce trebuie respectat.Omul a simtit acest lucru pe pielea lui,de aceea stie ce zice.
Jucatori noi sunt multi! Fotbalisti... putini!!!
Din surse demne de incredere steaua - mioveni va fi primul blat al campionatului !
Il intreb pe Lacatus, cum e mai bine? Sa continui cu un lot de jucatori modesti, doar pentru ca ai omogenitate sau sa aduci 7-8 jucatori de valoare mai ridicata decat a celor vechi si sa-i omogenizezi in 4-5 etape?!? Daca nu poti da gol Vointei Sibiu, cu echipele tari ce vei face??? Afirmatia lui Laca e valabila cand ai o echipa cum era a lor, in anii '84-'88!
Lacatus ia capsunile in brate , tu nu ai avut curajul sa-i spui lui gigi sa-ti aduca macar un jucator.
CE USOR ESTE SA-TI DAI CU PAREREA....A ADUS JUCATORI CARE II TREBUIAU,MAREA LOR MAJORITATE AU CONFIRMAT LA ECHIPELE DE UNDE AU FOST ADUSI,ACUM TRE SA ASTEPTAM, SA VEDEM DACA VOR FACE PERFORMANTA CU STEAUA. PE CINE DOREA MAESTRUL LACATUS SA ADUCA?,2-3 SI AIA SA FIE MESSI,HIGUAIN SI DI MARIA?
oricat nu ne-ar placea, dar are dreptate. si anul trecut am jucat la fel; parca se intalneau inainte de meci: eu sunt marius, eu sunt banel, pe ce parte joci, pe dreapta, stai sa ne numaram, suntem 11? ca in curtea scolii
Lacatus, Hagi isi dau cu parerea dar cand sunt pusi in fata faptului implinit, habar nu au sa faca o echipa si sa o antreneze. De vorbe e plina lumea....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.