Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano » Echipe probabile + favorita bookmakerilor
0
Universitatea Craiova și-a prezentat transferul făcut de urgență
1
Mirel Rădoi a comentat numirea lui Gică Hagi la națională: „Dacă aș fi președintele FRF, asta aș face”
0
Specialiștii au calculat noile șanse la titlu, la jumătatea play-off-ului din Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Gata, pleacă de la Manchester City după 10 ani! Informație dezvăluită de Fabrizio Romano
0
Penalty-ul de la Euro i-a distrus cariera! La 30 de ani a rămas fără echipă și acum trăiește retras într-o localitate de 1.000 de locuitori
1
Inter a decis să facă o excepție: „Cristi Chivu îl leagă de scaun” » Titularul a fost convins de antrenor să rămână
0
Diego Simeone nu câștigă milioane doar din fotbal: a construit un imperiu împreună cu soția lui
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Ce a cauzat creșterea uriașă de tensiune electrică după explozia de la CET ...
Libertatea
clujul este singurul oras unde poate juca UU....in ghencea au 6.000 spectatori cand echipa joaca cu bayern,Olimpique L.....aici ve-ti avea 20.000 apectatori care-si doresc fotbal si care va vor sustine...hai UU,hai romania !!!!!!!
sa fim seriosi, romanii vor veni la meci doar daca pica cu echipe "tari" ca altfel...... mai depinde si de costul biletelor pt. ca una e sa fie un cost rezonabil si alta e sa dai milioane sa-i vezi pe Onofras & Co..... n-am nimik cu cei de la Urziceni dar ei spectacol nu au facut nici makar cu echipele bune de la noi darmite cu echipe din CL!!!!! cred ca din punct de vedere al retetei financiare ar fi fost de zeci de ori mai bine sa joace in Austria!!!!!
Felicitari Urziceni pentru titlu! Va asteptam la Cluj! Vom fi alaturi de voi si vom trai fiecare clipa la tansiune maxima!!Forta CFR Cluj! Fortza Unirea Urziceni! Pe voi toata lumea va iubeste!
Bigi spune : Asa este! Dar sa nu uitam ca in perioda cand se vor juca meciurile din Liga vor fi si alegerile prezidentiale, numai bun prilej pentru Base si Boc sa mai faca o baie de multime pe stadion la vreun meci al Urziceniului. Il vede cineva pe Base ca vine in Ghencea?...Deci legatura Base-Boc-Bucsaru nu e vorba goala.... Asa este domnule,cum naiba de-am uitat ca vin alegerile alea in care se joaca soarta lui Basescu
Asa este! Dar sa nu uitam ca in perioda cand se vor juca meciurile din Liga vor fi si alegerile prezidentiale, numai bun prilej pentru Base si Boc sa mai faca o baie de multime pe stadion la vreun meci al Urziceniului. Il vede cineva pe Base ca vine in Ghencea?...Deci legatura Base-Boc-Bucsaru nu e vorba goala....
Sex intre echipele PDL-iste. La anul o jucati pe "stadionul" vostru ... de la ora 11.
Clujul i-a vrut pe Dinamo campioni si atunci cand au murit pe teren sa-i incurce la acel 1-1 dar si in toate declaratiile incepand de la jucatori pana la conducerea clubului.Normal ca acum ca rasplata au fost alesi sa gazduiasca aceste meciuri,Becali trebuia sa si-o ia peste nas pentru ca prin banii dati la Urziceni i-a tinut "in viata"...Fotbalistic vorbind.Asta e Romania domnilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.