Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Statistica asta pare inventată » Uluitor în ce fel a fost dominată Anglia la 1-0!
0
Messi își reglează conturile cu cârcotașii: „Fie că oamenilor le place sau nu și indiferent ce spun...”
0
„Rămâi antrenor al Angliei după acest Campionat Mondial?” » Thomas Tuchel a răspuns la întrebarea de pe buzele tuturor
0
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
sa stam linistiti ca ii bate Brasovul de-i asculta cu urechea.
VREM SA VEDEM MECIUL PANDURI -OTELUL GALATI
VREM SA VEDEM PANDURI -OTELUL GALATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A-TI JUCAT LA TIMISOARA NU A INJUAR NIMENI ASTAZI IN MIN.75-90 SA AUZIT CLAR DAR CE SA LE CERI UNOR ADUNATURI DE MOLDOVENI INAPTI( SUNT SI MOLDOVENI CU CAP DAR MAI RAR) ATACATI POLI TIMISOARA DECE CA SUNTETI FRUSTRATI........NU A PUTETI PUNE VOI IN OMIE DE ANI CU SPIRITUL FANILOR VIOLA........SI INCA CEVA COPIATI MELODIILE DE LA POLI TIMISOARA ;)
PT INAPTII DE MOLDOVENI MECIUL DIRECT E AL NOSTRU AVEM 2-0 MUCLES E DOMNUL COOPERATIVA CU TOATA ADUNATURA DE MOLDOVENI !!!!!!!!!!!!!!!!! A-TI INJURAT TIMISOARA DEOARECE SUNTETI FRUSTRATI
timisoara a casitgat pe teren a ajuns pe primul loc pt o zi dar nu a injurat galatiul rusine domnule COOPERATIVA!!!!!!!!!!!!
aloo domnu cooperativa POLI TIMISOARA JOACA PE TEREN VOI??? MECIUL CU PANDURI UNDE LATI JUCAT???? HENT IN CAREU LA SCORUL 2-0 MIN 60 GOLUL 3 OFSAID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am vazut si eu de prin minutu 65, in afara ca fugeau ca disperatii otelul nu a aratat nimic, jocul lor inseamna fuga si atat, s-a vazut in meciul cu noi cat de departe te duce un astfel de joc si-au luat-o 2-0 sec. urmeaza pt ei meciul de la brasov cu aia nu o sa-i ajute fuga prosteasca pt k si aia de la brasov fug. pariez oricat ca otelul nu mai castiga la brasov, nici la steaua, nici la cfr, nici cu dinamo... ca sa nu mai zic k ii batem lejer la ei acasa, aseara i-am batut lejer si la pas pe branesti desi aia s-au agitat mai ceva ca un pepsi. pe cand o sa joace cu noi otelul probabil o sa aiba si ei nocturna iar in nocturna ii batem ei nefiind obisnuiti decat in miezul zilei ca pe maidan
FORZA OTELUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ai dreptate Stane cu cooperativa voastra la 2-0 11 m calr pentru Cluj Cine la platit pe Robert Dumitru cumva cLUJUL?Cu toate blaturile tale tot nu cistigati campionatul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.