Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Vad ca încă va completați in sextetul de aur al prostiei oltenesti.Succes în continuare!
Mama, câte stelute ti-ai tras!Ti-ai dat contul real pe fata!Pentru cultura ta generala,știu!Am făcut afaceri cu el, în tinerețe:fabrica de ciorapi.Eu făceam călcâiele și el restul.Te bagi?
Te-ai dus după fentă. Nu-i nimic, dar ai înțeles ce trebuia, că sunt mulți care merg în genunchi pt preapuțincuviosul gagauz.
Ba, nu-ti este rusine sa spui ca asa ceva? Frustrare de amarati. Vai de capul vostru!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa zic..așteptăm mai multa inteligenta de Sucu,diplomație,atenție. La ce scoate din gura..pare foarte aproape de cea ce aveam ...filmul continuă cu alți actori.
A spus foarte clar si raspicat ca Stefanescu nu a vrut sa joace. Sincer, Sucu imi parea un tip echilibrat, care nu face parte din rasa Rotaru, Varga, Porumboiu, Becali, Stefan, ... Ce l-a apucat sa faca asa afirmatii, nu-i de inteles. E treaba lui pe cine baga in teren alta echipa? Chiar daca nu dorea Stefanescu sa joace, era ceva neregulamentar? NU. Discuta aiureli . Cum de nu e suparat de ce i-a facut presedintelelui. Pacat, la anul este antrenor si el.
Nu te chinui cu asta,am încercat și eu ..ceva timp în urma,tipul de *** George Br,Kuba..***,crede ca știe și poate,el...un adept al lui Gigi și Miti,sunt câțiva pe aici și multi6 în lumea reala.Acest hhh,cum i-o zice este un ***,face pe deșteptul,zice..ce zic eu despre el,un ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat a fost"groaza"de bani,amice?Si cat a mai castigat din fotbal Barboianu?A mai jucat la vreo echipa de top?Si Barboianu doar gresea,fotbalistic vorbind...pe cand Stefanescu,repetat,nu vrea sa joace cu fcsb...
Pe ce pariem ca Stefanescu este deja antamat de Zecesebe! Dealtfel chiar și Patronul echipei este fan Zecesebe!A declarat-o public!Chiar a afirmat încă de la început ca echipa din Pipera va câștiga campionatul!Domnul Sucu nu a facut nimic altceva decât sa confirme un lucru deja știut!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.