Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Asta da, record, sa se ajunga de la sport la numararea invitatilor nuntilor sportivilor, bravo!
Asa e la FCSB, cand nu mai esti in gratiile stapanului nu te mai baga nimeni in seama.
Ce FCSB-ist trist :))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci esti un SC FC FCSB-ist.
evenimentul asta e mai important ca un titlu de campion, casa de piatra!
stiu ca nu ti-ai luat m99edcamentele dar de ce minti? de la Steaua din liga 1 tot un jucator a fost la cununia civila a lui florinel. deci? de ce minti? ca au fost maenlistii ceilalti de la cfr,asta este altceva. sau ca a fost dragus,la fel.
fecedebistule,tu cu care *** ti? cu ala din liga a 3-a a lui badea care detine palmaresul sau cu cs-ul din liga a 2-a? p.s.:tinand cont ca toti iti spun ca esti beat,ar cam trebui sa mergi la culcare. deci?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După ce a făcut atâtea pt. fcsbpsdgsp . ( chiar și când Nu juca la " ei " ; tot " trăgea " spre cioban !?) Acum nimeni nu îl baga în seama de pe la clubul condus de foști inculpați penal , Halal colegi ,dincolo la " șoferul " cu permis din Ucraina a fost plin de " maneliști " ! ( Cam atâta meriți !)
Iar nu ti-ai luat medicamentele sau ai luat prea multe, FCSB-istule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.