Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Deschidere de scor în Concordia - Chindia » GOL dintr-un offside uriaș deschide scorul în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » A ajuns și Donald Trump
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Zici tu, oitadobermana?
Se joaca pe bani. Si el profita. A facut CRF sau Rapid vreo oferta? Sau altcineva? NU. Atunci valorifica ce poate. E simplu. Cin are cap pricepe.
corect,un *** de 2 bani este acest politruc infect anghelescu. un mincinos de 2 bani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iti este doar ciuda ca stefanescu va arde pe voi franarii de la kfr pe unde va prinde. s-a terminat cu sepsi *** si acum plangi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Randoom, ăla era un buchet de flori în amintirea ta
Numai *** cred în coincidențe
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest oltean din Caracal nu o sa ajungă un profesionist cu smecherii ieftine tip RO ! La urma urmei el își taie singur " craca " ! Făcea un meci bun la București, acolo unde va fi și selecționerul și era " în cărți " ,dar asa nici măcar alte echipe nu o sa se grăbească sa îl transfere ! O alta asa zis speranța eșuează datorita mentalități! Fotbalul nu se joaca numai cu piciorul !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce aveți cu acest băiat? Dace el e fcsb-ist?
E jucator bun, mai putin cand nu vrea sa joace. Vedem la vara daca Angelescu a avut dreptate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.