Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
24 de cluburi a antrenat in 24 de ani. Ca să îi vedeți valoarea. Nu a stat doi ani la rând la un club. Ca medie.
DU TEEEEE SUMI ,DU TEEEEE! E timpul sa terminam cu clovnii din Superliga serios asa ca du te si lasa ne!!!!!!!!!!!!11
Ăștia mi-au banat cuvântul circul de la marele circ de stat din Moscova. Doamne, mare e gradina ta!!! :))) Adică vreți să spuneți că antrenorul Rapidului nu își merită un loc in acel circ cu pricina????
Se lauda Sumudica ca el va arbitra play-off-ul si titlul de campioana?!? Da! A arbitrat pana i-au iesit scenariile pe nas...:) A ajuns dupa 6 etape sa-si arbitreze propria iesire de pe scena fotbalului romanesc, pe usa din dos! Karma; cand semeni doar circ, culegi numai bufoni:) Asa afla si Sumudica acum ca l-a facut ciobanul ca la alba-neagra; titlul de campioana il joaca FCSB (fosta Steaua Bucuresti) pe mana ei! Mai departe, drama lui Sumudica este ca a ajuns obligat sa-si joace pe bune ultimele 4 meciuri ramase (si nu asa cum se gandea el sa faca la intrarea in play-off); oricum, este istorie la Rapid si in fotbalul romanesc, dar macar sa nu-si distruga si minima speranta de a mai antrena vreodata pe undeva prin lume... "les jeux sont fait", din fericire pentru fotbalul nostru, NU de catre Sumudica si Rapidul lui!
Sumudica ambaleaza si amplifica puhoiul mizer ,criticand in stanga si-n dreapta ! C-un tupeu inimaginabil de ***unde pana si recunoscutii turci in ale bazarului s-au saturat de neintrecutul Sumi! Urat comportament,degete printre gingii cand il doare o masea cariata, poze cu fundul indreptat maiastru spre galerii.. Dnul Shucu, va rog mult, nu-l indepartati pe vrednicul *** de la echipa, va caracterizeaza intru.totul ,mai ales galeria..Veti avea si rezultate..pe stand up comedy, cu siguranta..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumuica le arata jucatorilor ca are ceas!!!!! Le spune sa se grabeasca, ca il asteapta nevvastuica mai repede acasa.......groparul Rapidului......bravo conducerii!!!!!
Este. Dar uiti cand alerga ***a-l angajeze. La voi nu ma mai mira nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ninel are dreptate…iti povestesc eu ce a vrut sa spuna: “hotilor, hotilor!”. Bafta la peste.
E de înțeles și Șumudică cu gălăgia asta, încearcă să abată atenția de la dezastrul sportiv de care e responsabil, și care îi încheie cariera la un anumit nivel.
Acest sumudica cu litera mica, ca e mic f. mic ca atrenor, este CEL MAI SLAB ANTRENOR DIN FOTBALUL ROMANESC. De fapt nu e antrenor, e un *** ordinar de ***. Ii critica pe toti si nu se vede pe el ***. Si daca el a fost mare jucator atunci Dobrin si Hagi ce au fost ? Cum poti ca patron sa angajezi aceasta mizerie de om. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.