Alte știri din fotbal
Golul care a deblocat Farul - UTA Arad! Dribling în stilul lui Zinedine Zidane
0
Farul - UTA Arad, duel pentru play-off în Superliga: GOL în minutul 33
2
Cosmin Contra, dezamăgit după ce a fost înjurat de suporterii lui Dinamo pe Arena Națională: „Toată lumea uită”
1
„Premiul Gazetei a fost Oscarul meu” » Nicolae Dică are patru propuneri pentru Fotbalistul Anului: 3 din Superliga, unul din străinătate
0
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan și colegii de la Oviedo, atacați cu furie la ieșire din stadion » Poliția a intervenit urgent
0
Surpriză de proporții! Au cucerit al cincilea trofeu din istoria de 148 de ani a clubului
0
Jackpotul vizat de Chivu pentru primul trofeu stagional » Saudiții oferă 22,5 milioane de euro participantelor
0
Preț halucinant pentru o întâlnire cu Messi » Cât costă o asemenea experiență
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
Daca asta asteaptă… poate sa-si comande limonadă deja.
Vardistule, nu ai priceput! Sumudica a spus ca nu stie regulamentul ca sa nu fie chemat la comisii si suspendat! Kovacs i-a facut rau de tot pe rapidisti, in meciul asta! Numai tarifele lui Trump il mai salveaza pe nenea Sucu!))))
Ca dueluri identice au fost judecate cu unitati de masura diferite am observat si eu aseara. Ca a fost fault la burmaz inainte golului lor este la fel de adevarat. Dar noi suntem Rapid, ar trebui sa defilam cu orice echipa din liga 1.
Circar...nu antrenor...Are lot..nu au probleme financiare..au conditii de pregatire de top[cantonament in Dubai!!!???] si rezultate...Toata lumea e vinovata...mai putin el ca echipa joaca ...mai nimic..[au intrat in play off ..doar prin valoarea lotului...altfel.Ati auzit ce motivant a fost la conferinta de dinainte de meci!!!:-Nu avem sanse la titlu!!!eu sunt in obiectiv..si bla ,bla,bla...Cica e paratraznet,e sub maare presiune..de parca..il impusca cineva...Circar..
E bine că s-a curățat Șumi de dimineață în urechi, asta ne conferă liniște și pace sufletească.
Echipa Rapid nu joacă nimic,la începutul campionatului după 3 etape "independenta" galerie cerea demisia antrenorului și făcea scandal ,azi după zeci de meciuri ,fara un stil de joc,fara a aduce un plus la echipa Sumudica este susținut și toți din galerie sunt mucles,rapidiștii se multumesc cu gargara ieftină și vrăjeală și cu locurile 5-6
Te-ai curățat în urechi? Dar, pe aia mică din pantaloni, ai curățat - o? Nu acuzi pe nimeni? Păi pe toți i- ai acuzat, pe jucătorii tăi, pe arbitrii. Ești labil psihic Șumi ????
Sumulica este un individ complet lipsit de caracter,
Ce putea să spună neică Șumulică? Tot felul de scuze fără rost. Atât poate omul. Dar el chiar este antrenor? Eu cred i se potrivește mai bine un loc la circ că se pricepe mult mai bine. Succes, Jumărică!
Johnny, nu ai priceput. Sumudica a spus “nu știu care e regulamentul”. Doar am spus ca respectivul trăiește din forbal; poate nu era greu sa il absoarbă. Bine aşa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.