Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Sunt stelist, tin cu Steaua de cand eram copil. Ma rog, cand spun Steaua exclud perioada in care cercopitecul din Pipera a creditat-o. Oricum, vroiam sa spun ca ma bucur pentru Sumudica, e un tip sincer, natural si un antrenor valoros, continuu sa cred ca Rapid a pierdut enorm prin indepartarea lui.
E tanar, o sa-si revina repede...
"Nu poate", dar pot ! :))
asa, ca e mai sigur cu banii in buzunar decat in cont. cine stie ce functionar fan al unei alte echipe ii poate face disparuti de acolo.
Omul este un bun antrenor! Este el mai din topor si nesuferit dar stie meserie! O sa vedeti ca va avea o cariera frumoasa!
Nu poate ziaristii sa-l urmareasca sa vedem daca tot la fel face si knd scoate banii ? :))
Respect Sumudica...Chiar daca esti Rapidist....Omu este sincer..le spune pe fata...
tigan borat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.