Alte știri din fotbal
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
2
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme pe Mironică: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare?”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
La mistocareala si lipsa de bun simt nu-l intrece nimeni pe "Domnul" Sumudica. Doar cu performanta e mai greu...
Omul se consumă în timpul meciului, dar ce să știi tu care altă pasiune n-ai decât să comentezi articole la mișto. Poate ai văzut că alții își provoacă singuri răni de la stres - vezi *** de Guardiola
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decebal Radulescu ii lauda pe rapiduletu’ … dupa ce le plange de mila pentru ce-au patit la cluj, acum cica meritau sa li se intample asta! Acelasi Decebal R. care lauda tactica lui Maldarasanu pentru cum s-a aparat Hermanstadt cu FCSB, cat au avut exact 1 (unu) sut spre/pe poarta, in rest tactica inexistenta! In seara asta n-am auzit nici un cu ant despre Mihalcea, pentru cum s-a prezentat Slobozia! Se simtea jignit pacaliciul care se crede antrenor!
Numai un rapidist poate gandi la modul asta ???????? Nimic de zis! Va meritati antrenorul! Exact cum a spus Lennon: daca va fi demis dupa numai 6 meciuri, acest club da dovada de cel mai mare amatorism! Drept dovada… Este cel putin jenant cum se prezinta antrenorul Rapidului!
Pai nu ziceai ca nu esti distress zburatoare Acum ai pipota
Smudica ar trebui sa se maturizeze, pina nu se sataura Sucu de misto asta prostesc. Sumudica ar tebui sa realizeze ca apre la TV., iar ce spune apare prin ziare si nu arata bine. Nu isi avea rostul "pipota", "deodorantul", "i-a dat cu fard" .. si tot asa
Mare antrenor aveți eram pe cît să cred că Rapidul vostru a bătut pe Bayern Munchen nu pe Unirea Slobozia.
Sumudica are o medie de 1.74 puncte pe meci, cu tot cu furtul de la U Cluj. Lennon a antrenat Rapidul 6 meciuri. Daca reusea macar 1.5 puncte pe meci in alea 6 meciuri, adica mai prost ca Sumudica, Rapid ar fi fost acum la egalitate cu Dinamo si FCSB pe locul 2. Daca ar fi facut 1.75, adica la fel ca Sumudica, ar fi fost inca 10.5 puncte - daca le numeri ca 10, ar fi fost la un punct de U Cluj, sau daca le numeri ca 11 ar fi fost la egalitate cu Clujul. Poti sa incerci cu caterinci d-astea ieftine, dar matematica spune ca rezultatele lui Lennon inca trag Rapidul in spate.
Deja nu mai e vina lui Sumudica. Când apare cu asemenea poze, e vina GSP. Descalificați. Jenny Billy.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.