Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Esti foarte coerent in exprimare si aduci argumente irefutabile. Nu in ultimul rand, imi place abilitatea ta de a te exprima si scrie corect in limba romana. Asta imi place mie la voi, la Craiova, ca sunteti incisivi! Am sa caut zilnic comentariile tale si am sa le citesc de mai multe ori... Bravo!
Fereasca D-zeu sa vina circarul asta la noi !!
Si ala luat cu o echipa care iesise pe doi in sezonul anterior cu Isaila
*** toata lumea s-a prins
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nimeni nu te vrea ***,dute la arabi faci circ acolo
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu am vazut in viata mea un antrenor atat de disperat sa antreneze o echipa precum Sumudica !! Ne tot spunea ca el are o cota ridicata prin tarile arabe si prin Turcia, dar vad ca nimeni nu se inghesuie sa-l angajeze. De la ultimele echipe antrenate de el a cam fost demis, singura lui realizare notabila fiind titlul cu Astra si atat !!
*CsClona2013
Ca sa facă ceva Reghe trebuie adus imediat și să-i dea mai multă putere. Apoi Craioveanu trebuie asimilat imediat. Asta vorbește de Cîrțu asimilat Craiovei, cred ca nu înțelege ceva. Mai degrabă Craioveanu se asimilează Craiovei după Bălăci. Deci îl contrazic, craioveanu a renunțat la Craiova pentru Cîrțu și cred ca este vremea lui. Rotaru sa își vadă de muci lui, și patroni nu au ce sa caute în conducerile echipelor. De asta se întâmplă ce se întâmplă la această echipă. Adu profesioniști care sa aducă jucători buni. Lasă decizia la ei, după cum zicea Cîrțu deja a renunțat nume mari. Pentru mine acest om nu are ce căuta în conducerea unui club pentru ca nu știe. El investește și normal sa facă controale sa vadă dacă este ok. Dar normal ca îl aduci pe Mitriță și ii dai salariu mare, îl aduci pe Hanca pe un salariu mare și nu joacă 5 meciuri. Și cine este de vină? Dacă el a condus soarta acestui club. Dacă Craiova nu a câștigat nimic este datorită lui și a greșelilor lui foarte mari. Pai cum sa dai anual mai mulți jucători afara decât aduci și vrei campionate. Cum frate, cum poți sa minți oamenii asa! Eu cred căci el tine echipă asta în loc
Rotaru tocmai i-a arătat pisica lui Neagoe. De partea cealaltă, să vedeți ce bezele o să-i trimită Șumudică lui Rotaru în următoarele zile. În termeni economici se numește Cross marketing.
Aici sta Reghe la rand....apoi Sumudica......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.