Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
1
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
1
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
4
Știri din fotbal internațional
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
0
Anunțat în Superliga, Luis Phelipe a semnat cu noua echipă și a fost prezentat
0
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
: )))))))))))))))
Eroul Stelei de anul trecut Novak, va "lovi" din nou !De aceata data in poarta lui Bobîrnescu si a celui pe care l-a razbunat (Galamaz)!
eventual Imparatul Rromaniei se va numi Maximus il Fichissimus
Mai glumim și noi. Hai că te-am lăsat. N.B !
ma intelege ca Iulianus Maximus cel mult poate fi Imparatul Sibiului! si bineinteles Imparatul de fapt si de drept a Wolttului
Da mă, da are coroană și sceptru. Mă mir că Jiji nu are...... la nebuneala lui ! : ))
Așa este, se va chema Împărăția RRomania, iar pe Împărat, ceva de genul Iulianus Maximus ! : ))
ma hai sa'ti spun care e treaba cu familia Cioaba. nimeni din familia Cioaba nu a fost si nu va fi vreodata Rege, Imparat, Sef, Boss, al tiganilor. ala mananca rahat si sa autoproclamat singur Imparat sau Rege :))))) ala o fi recunoscut drept Rege poate la el in familie, dar in randul Tiganilor nu exista asa ceva.
mai nou esti prezicator imperatoare? :)))))))
numele tarii va fi schimbat in RROMANIA. bine, de fapt nu se schimba ci doar se mai adauga un R in plus. adevarul ca numele tarii a fost unul "predestinat" in uri se stia ca mai devreme sau mai tarziu tara va intra in posesia detinatorului de fapt si de drept.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.