Alte știri din fotbal
Cel mai vechi conducător din fotbalul românesc, dispus să predea ștafeta la clubul de tradiție
0
Filipe Coelho a venit în fața jurnaliștilor după eșecul usturător cu Farul: „Mă cunoașteți deja”
0
Avertisment dur pentru Daniel Paraschiv: „Să nu ajungă ca Tavi Popescu!”
0
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
1
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
0
Ruben Albes, spaniolul adus în România de Anamaria Prodan, a semnat cu noua echipă
0
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când clubul realizează această performanță
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Pentru mine , totul e clar !! O astfel de echipa de nesimtiti ca si Steaua nu merita nici macar locul 3! S-a vazut clar din felul cum au jucat cu echipa-capra Concordia, invingatoarea CFR-ului! Era clar ca o sa castigati, la ce bun tot circul asta facut pe teren, cu accidentari stupide, eliminari?! Meme, n-ai vazut cum Steaua, cu un jucator eliminat... avea mai multi jucatori de camp decat Concordia, cu 3 jucatori accidentati pe teren!!! Toate schimbarile Concordiei facute pana in minutul 60, toate centrarile lui Guilherme in tribuna, o singura ocazie a Concordiei in tot meciul... chiar, pe bune, de ce s-a mai disputat meciul asta cu rezultat dinainte stiut?! Pe maine sper sa castige CFR-ul!
nu doar pe tine. e atat de haios ca l-au propus astia pentru Divertis Show.
:)))))))))))))
Asta e motiv sa meritati titlul ? :))))) :)))
tu sigur meriti titlul...la karate! :-) Ai demonstrat-o la Ploiesti! In rest vise placute! :-) Numai Vasluiul mai poate sa-i sufle titlul la CFR.
Beși de aici !!
браво Мартиновици
MERITATI OPROBRIUL PUBLIC! Dupa ce au facut Bourceanu si Tanase la faza dinaintea golului 2 - unde va e obrazul, stelistilor?, ati auzit vreodata de fair play? - 5teOAIA este cea mai urata echipa din Eurasia. Macar sa fi batut cornerul in afara terenului, cum asteptau probabil adversarii. Ca asa se face in fotbal cand adversarul are un juucator prabusit si necesitand urgent ingrijiri medicale. Au facut 5telistii asta? De unde? P.S.Iar jurnalistii, de la nici o institutie de presa, nici nu pomenesc de faza asta. Doar comentatorii TV ce au apucat sa se mire in timpul transmisiunii! RUSINE, 5teOAIA!
ai dreptate,jucati cele mai frumoase blaturi. Sunteti stelemeaua ? in conditiile astea meritati sa sougeti pwoola rapidistilor.
M-a facut sa rad Martinovici asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.