Alte știri din fotbal
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
scrie unul gol din bulan...cum gol din bulan mah la matici in care se vede clar faza de joc cu pasa spre stanga si normal sut!
Doua goluri cum ARAREORI se vede. L-am votat cel al lui Matici ca fiind cel mai frumos.
Asa cum este acum Ionita era acum sapte ani Bratu ! Sper sa-i iasa mai bine in cariera lui Ionita ! Cat despre goluri, de departe al lui Ionita, care asta a si vrut sa faca, pe cand Matici a dat in ea cu ochii inchisi ca i-o pusese prea in fata Spadacio si se temea de vreo contra !
adev:)))..poti sa spui k esti un ratat frustrat:>..ambele goluri au fost exceptionale:>..dar al lui matici mi sa parut mai frumos!!in orice caz broavo lor pt. reusite!!
Frumoase goluri, ambele. Dar cel a lui Ionita ar mai putea fi executat. cat despre GSP...jenant iar..."se intrec in executii..." Stai ma sa mai dea cateva de genul asta si apoi fa statuie, nu ii umple capul de pe acum cu fumuri. Asa se distrug o gramada de tinere sperante
cum sa zici despre rapid ca da goluri din noroc ? tu esti constient ca tii cu cea mai hoata echipa din romania sau esti prosttt ? pai steaua a castigat nenumarate meciuri cu goluri fantoma date in minutul 89 sau prelungiri. asa ca dute la stana ta si taci. rapidu stie castiga frumos si corect. copos nu e becali sa plateasca arbitrii. JET ! FZR
Nu pot alege un gol. Am 12 ani...fac parte din galeria rpidului insa din cauza zapezii nu am putut ajunge la rapid-poli. Sunt din Buzau. IUBESC RAPIDUL!
bravo Ionita!!!
voi vorbiti de goluri date cu noroc???si urate si norocoase...numai dintr/astea sunteti in stare...
Ambele goluri sunt superbe, dar il creditez pe Matici k reusind cel mai frumos gol. Imi amnteste si de un gol marcat de Sumudica knd mingea a ramas prinsa in vinclul porti, tot la aceiasi porta si tot in acelasi loc, doar k sutul a fost mai din ungi. Oricum frumos si sa merge tot asa in continuare.........important e sa inscriem cu un gol mai mult k adversarul. FORZZA RAPID
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.