Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru a tras o concluzie clară, după Botoșani - Rapid
0
Rapid și Botoșani, remiză cu ocazii uriașe în Moldova » Clasamentul din Superliga
10
David Miculescu: „Vom intra în play-off și ne vom bate și la titlu”
1
„Ratarea secolului” în Botoșani - Rapid » Faza care va face înconjurul lumii! Halucinant cum a trimis Petrila cu poarta goală
1
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după derby-ul mediteranean din Super Lig
3
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
9
Criză la Real Madrid: tatăl unui jucător l-a atacat pe Xabi Alonso cu un mesaj
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
El are dreptul de a sponsoriza echipa, dar nu are dreptul de a folosi numele, imaginea, sigla sau palmaresul acesteia. Cum a inghitit fratele primarului Sectorului 3 o asemenea galusca? L-a ajutat Nicolae Badea, care detine drepturi depline asupra tuturor elementelor mentionate mai sus prin Asociatia Clubul Sportiv „Fotbal Club Dinamo” – asociatie care detine 11,08% din actiunile de la SC Dinamo 1948 SA, ca persoana juridica, alaturi de Negoita (88,8%) si Cornel Dinu ( 0.04%). Altfel spus, Negoita a luat un lot de jucatori, bunurile mobile si imobile din patrimoniul societatii comerciale Dinamo 1948 SA si datoriile firmei.
Milionarul de carton Ionut Negoita a descoperit cu stupoare ca are dreptul doar de a pompa bani in Dinamo, nu sa si foloseasca numele si sigla echipei, acestea fiind detinute de Nicolae Badea. Ionut Negoita, poreclit „mochetarul Negoita” datorita faptului ca s-a lansat in afaceri vanzand covoare si carpete, este disperat. A bagat deja doua milioane de euro in echipa Dinamo si trebuie sa mai vireze inca 800.000 de euro, dar s-a trezit ca nu are nicio putere in clubul de fotbal. Chiar daca este actionar majoritar…
Care este diferenta dintre FC Steaua Bucuresti SA din 2006 si FC Steaua Bucuresti SA din 2015? Cat poti sa fii de idiot....Dar de WCDB1948SA ce zici....aduce cu serie de jucarie chinezeasca.
Superba initiativa,felicitari ...singura problema este ca nu stiu cu ce embleme vor evolua cele doua STELE....
Excelenta idee, felicitari Ogararu. Cred ca ar putea fi o lectie pentru fiecare din noi. Jos palaria pt un gest nobil.
1. - E vorba de un meci intre Steaua 2006 si WCSB 2015; 2. - Parca ciobanul national si icoana suprema a lui ioanitoaia, se batea cu pumnii in piept ca-i plateste el spitalizarea si bla bla bla alte chestii (in contul datoriei), acum e nevoie de meci caritabil? Sau a fost doar o alta indobitocire si o manipulare a b0lnavil0r l0k0m0t0ri angajati la je gsepe?
CI O ARA Hitlerista, vad ca ci o ara este cenzurat pe aici, oare de ce ar cenzura o pasare, e ca si sloganul pe care vadim il folosea cand un candidat prm era versus Viorel Lis la primarie, VOTATI VULTURUL ( prm) nu C IOARA
Ba boule, te asteptam la redactia GSP sa vii sa-ti donezi venitul pe o luna (macar) pentru cei care sufera de handicap locomotor, in rest cred ca e cazul sa ramai la altitudinea de 5895m , ca poate din cauza asta ti-ai pus niku, ca esti total cu capu LA (ÎN) nori.
asta nu e vadim, tinde catre nazism cu numele insusit, insa dupa cum vorbeste, este o cioara hitlerista.
Rusine fcsb. Va folositi de Nesu ca sa va spalati imaginea de kko ! Prost sa fie cineva sa puna botul la asa ceva.De fapt asta e maniera fcsb-ului, lingiusitori, hoti, dar ”mari” vedete :)))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.