Alte știri din fotbal
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
1
Mihai Stoica a dezvăluit de ce s-a opus transferului lui Louis Munteanu la FCSB
0
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
*Atletico vroiam sa zic
sunt multe chestii care conteaza in economia unui campionat ,nu numai ce face echipa nostra ,mai conteaza ce fac si celelalte echipe si multe altele ...
Chirica$h e bun pt liga 1, care e foarte slaba. A facut treaba si in Europa insa cu sincope mari. Orice club serios ia in calcul ca valoarea lui nu e de fapt verificata deloc. Si steaua si nationala au luat un sac de goluri cu el in teren, nu ca el e vinovatul nr 1 dar nici bine nu da la CV. Mi se parea de bun simt propunerea lui FC Porto. Samsarul Giovanni traieste in trecut si crede ca il transfera pe Gica Popescu de la Barca la alta echipa nu pe Chirica$h, milionarul GSP, din divizia A in vest.
dracu stie ce va fi, daca am stii dinainte nu ne-am mai uita, ce drea`:)) eu mi-am exprimat punctual de vedere, , asta asa ca a ma pot lauda ca si mitica dragomir cu prezicerile mele:)) am 3 favorite la titlu`, steaua, cfr si petrolul! restul zic eu ca nu vor conta, si mizez pe o lupta acerba intre cfr si steaua. ca-i mai necajessc eu pe postaci cu us 26 e altceva:)) eu nu mint....aproape niciodata!:))
pai special nu am zis ca pleaca si el..)) dar, si daca pleaca si el, tu tot....))) in fine.. nu va fi chiar asa.
..))
:))) neee, daca vor mai pleca inca 3 titlari in afara de cei mentionati de tine atunci chiar n-as crede ca mai suntem favorite, sstii ca-s un tip realist.Si sa fiu sincer cel mai mult imi era frica de plecarea lui reghecampf, mai mult decat orice alte plecari din lotul de jucatori, am incredere in el si in neamt.
nu-i nimic ,si picioarele alea pot fi paralizate!:))
si daca pleaca si tatarusanu, latovlevici, tanase si pintilii, tu tot pe steaua o vezi favorita, asa ca..)))
..)) eu discutam despre imobile, nu despre mobile, ma amigo..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.