Alte știri din fotbal
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
12
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
astia au baut dupa becali!samor de ras!
in sfarsit aveti curaj GSP.... Dinamo e cea mai corupta echipa de fotbal din Europa.
KAKATULE,ERA LA TUSA SAVANIU!!!...HA?:)))))))
Cu stina (steaua), timisoara, craiova, vaslui si rapid as juca numai cu arbitri straini ! Si asa am vedea noi care e mai tare ! Cu taote ca....cred ca oierul a umblat si pe acolo : vezi golul din offside de la stina-galatasaray si cele doua goluri pefect valabile marcate de de DYNAMO KIEV cu stina la Bucuresti !
Am uitat sa va zic ca este dinamovist convins.
LA PUSCARIE CU CORPODEAN !! DINAMO IN B !!! mereu numai furturi...huuuooo...caini penibili si furaciosi
hai ca esti terminat!esti si chior si prost intentionat!te pupa tata si discutam dupa ce ma intorc de la meci!intre timp iti recomand un infarct miocardic,scapi de toate frustrarile! @ala din galati meltene,vezi ca ai o echipa pe acolo!multa bafta,sper sa te prinda moldovenii tai si sa-ti rupa capul ala!care e asa cum e!
Daca astea sunt meciurile in care corpodean a favorizat una din echipe, de ce este arestat in legatura cu FC Arges, ca nu vad niciun meci al Argesului in lista celor ce-l incrimineaza pe acesta? Vedeti ca totul e o mascarada si ca de fapt FC Arges e pe post de acar PAun? Nu sunt argesan, sunt ardelean, tin cu UTA dar e pacat cum se da de pamant cu copiii aia de la Pitesti!
clubului dinamo :)) ce ironie a sorti deh..tb sa se intample si asta!
gAlati DINAMO normal ca vor incerca sa mentian ceea ce s-a creeat deja artificial..un fneomen steaua generalizat(orice copil sau om care nu vede 3 m3ciuri pe an raspunde automat la intrebarea cu cine tii..normal ca cei ce nu isi pun intrebari cu realitatea statisticilor si a situatiei pe care o modeleaza nu stiu sa ia decizii corecte...cine sa ii invete...la scoala?)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.