Alte știri din fotbal
„Am stat o zi întreagă fără mâncare” » Povestea incredibilă a camerunezului din Superliga: „Dacă mama era lângă mine, eram cel mai fericit om”
0
Andres Dumitrescu a fost prezentat oficial la Petrolul
0
Gigi Becali i-a fixat prețul lui Dennis Politic: „Atât trebuie să iau”
0
Cine este Ofri Arad? » Portretul unui fotbalist atipic și dincolo de teren: cu ce ocazie a mai vizitat Bucureștiul
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City a ajuns la un acord pentru Marc Guehi » Suma pe care o plătesc „cetățenii”
0
La ce echipă l-a transferat Genoa pe David Ankeye! » Fostul atacant al lui Rapid nu a convins nici în Serie B
0
Prețuri exorbitante pentru finala Cupei Africii » Cât au ajuns să coste biletele la duelul dintre Maroc și Senegal
0
Dan Șucu îl vrea pe Daniel Bîrligea la Genoa!
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
" Ne cunoastem " din anii'70 cand DINAMO era CEA MAI BUNA, nu ca acum, din pacate, cand nu scapam niciun meci, fie iarna, fie vara, cand femeile nu se temeau sa fie prezente in tribune, chiar si cand acestea erau pline ochi, cand RENAULT-ul pe care-l conduceai era usor de recunoscut in oras. LA MULTI ANI si poate vei reusi sa le transmiti si "obositilor " si blazatilor din echipa de azi ce inseamna sa joci, in primul rand PENTRU DINAMO si pe urma pentru bani.
La multi ani stimabile,iti spune un dinamovist din 1954.Te-am iubit cel mai mult ca pe cel mai bun fotbalist,ptr.ca indiferent de forma sportiva intotdeauna n-ai tradat fotbalul.Multumesc "d-ule procuror" si sanatate si nasului tau!Poate faci ceva ptr.a renaste scoala de junioriDINAMO.O tempora!!
mai baiatule, autore de articole ,onomastica e ziua numelui. cand o fi sfantul corneliu sutasu , de ziua capitanului Zelea / daca ai nitoiuni de istorie a neamulu / atunci e onomastica lu dinu,acu e zi de nastere, compleano cum zic italiaenii. mai cititi macar dictionare, mai baieti ca la fotbal ne pricepem toti;sau luati gramatica de la Ovidiu Int ca el le stie bine, pe bune !
la multi ani MISTER.sanatate si bucurii,iti uram noi cei care traim pt dinamo
La multi ani pt legenda echipei Dinamo! Sanatate, fericire si viatza lunga!
la multi ani mister, sanatate , bucurii si foarte multe inplinirii!
cand joci cu securitatea-n spate, e normal sa-ti mearga! isi mai aduce aminte de pumnul incasat de la dobrin, in cantonamentul din iarna '69-'70? dar de cuiele bagate pentru ca diversi fotbalisti, sa nu prinda nationala? si in '72 v-a luat argesul prin dobrin, titlul la bucuresi: 2-3 pe 23 august! daca se juca corect, prindeati cel mult jumate din performante!
La Multi Ani si multa SANATATE nea CORNELE. Sa ai parte nunai de BUCURII si VIATA LUNGA.
Ptr. auRELU: De unde stii tu mah ca Dinu l-a ,,fitilit" pe Dobrin.Daca nu stiai, in 1990 Cornel Dinu avea o functie in Ministerul Tineretului si Sportului, secretar de stat parca.Tot atunci Dobrin a avut o problema de sanatate grava, a fost la un pas de moarte.Ghici cine a fost unul dintre cei care l-au ajutat pe Dobrin atunci? Cornel Dinu, cel care sustii tu ca l-a ,,fitilit" pe Dobrin.
LA MULTI ANI,de la un leu nascut pe 4 august si tot "caine". Se pare ca "LEI" AU ACELASI TEMPERAMENT,mai ales pe teren,(si eu ca fost sportiv),ei sunt mai aproape de DARUIREA totala IN JOC,dar si in VIATA. CORNEL, ca orice om A AVUT si parti rele,PROBLEMA este care parte a PREDOMINAT ptr.FOTBAL si eu cred ca A FOST CEA BUNA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.