Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
tudor face parte din "pestii" mari alaturi de bacali, borcea, dragomir, sandu care inca nu au fost descoperiti
Haideti javrelor si ciorilor,oricum a fost 5-0!!!Daca era 1-0 da ne-a dat meciul,la furat cu voi in Europa!
E stelist clar, probabil nu e corupt dar e stelist si deci mai rau decat unul corupt. Aia macar influenteaza rezultatul pt o suma de bani deci pt interesul propriu. Asta sta capra doar pt niste sentimente care si le reprima la manastire :))
Datii lui Tudor toated meciurile cu Gigi puscariasul dupa care datii o celula pt. foarte nulti ani.Afara din fotbal Cacat Pit la puscarie nu meriti sa mai arbitrezi. Sa nu cumva sa vii pe litoral pentru ca punctul pe care lai luat faruluio te va costa scump,boule.
dar de meciul Dinamo-Steaua de anul trecut ati uitat? Bratu care ulterior a si marcat, trebuia eliminat de vreo 4 ori. Individul a influentat nu un meci, ci soarta campionatului... nemeritat luat de CFR. De meciul din Cotorceni ce sa mai zici... atunci Iacob a iesit cu fractura de clavicula dupa un fault criminal a lui Sapunaru, care nu avazut nici macar cartonas galben, iar Ghionea cu fractura de piramida nazala... Vad ca incepa iar comentariile rautacioase la adresa Stelei.
TUDOR+BALAJ=2 HOTI!!! MULT MAI HOTI SI MAI SMECHERI DECIT SEREA,PT.CA EI POT FURA LINISTITI,NU PATESC NICIODATA NIMIC!!!
tudor si balaj se cred acum pe cai mari, vedete, dar (daca nu sunt corupti) sigur sunt arbitri de nivelul celorlalti, adica SLAB pregatiti ! parca il vad pe craciunescu samsung ca le ia apararea pt.ca si el era la fel !
Sa vedem ce masuri se iau inpotriva lui Tudor macar divizia C
buna rticol..doar ca uita ca anul trecut steaua a pierdut titlul in "groapa" cand bratu nu a fost eliminat desi se impunea de mai mult eori ;)
Oricum voi de la GSP, si presa in general, cand se greseste in favoarea lui Dinamo umpleti toate ziarele, si cand se greseste in favoarea stelei faceti tot posibilul sa scrieti cat mai putin! Ar trebui sa va dea si voua cineva amenda pentru Viciere de Imagine :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.