Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Lacatus! Ce antrenor esti de il introduci pe Nicolita in teren? Radoi e mijlocas de creatie? Imi vine sa rad. Va meritati soarta? Iar tu Nicolita LASA-NE.
cel mai tare joc online,http://pulai11.myminicity.com/
ba sa va fut in gura pe toti de sub mine ce ati scris au avut ocazii dar ce ii cu comentariukl asta ca staua in sus steaua in jos ia ducetiva dracului si Gata ca ala comenta aseara meciul si radea de steaua si la executia lui Habibou ca daca era sai iese nu mai juca la staeua comentatorul ala era ori o cioara ori un ungur ori un borat de caine de dromader sa va fut in anus
meci de kaka cu miros de 3 puncte mari...restul nu intereseaza pe nimeni.cand clujul i-a furat pe Gloria Bistrita la ei acasa...nea jean nu a mai facut atata caz..nu l-a mai dus nimeni la spital..de ce oare..mai ziaristi de 2 lei lingai..sclavii cfr-ului.pupincuristi ce sunteti..m-ai faceti voi misto de Steaua...Steaua e istoria fotbalului romanesc...CFR CLUJ...e fix ghimpele:)))
ce e cu comentariile astea bai pupincuristilor? voi ce meci ati vazut bre? sau v-ati luat si voi prima de la nea jiji. rusine, rusine rusine! Si comentariul meciului a fost penibil! Tot incercati si voi saracii sa laudati ceva la steaua dar nu prea stiati ce! Sunteti penibili!NU O SA MAI CUMPAR NICIODATA UN ZIAR DE-AL VOSTRU SI NICI PE ACEST SITE NU MAI INTRU!MILOGILOR!NU AM VAZUT IN VIATA MEA ATATA PUPINCUREALA! NU ESTE DECAT O EXPLICATIE : SUNTETI MANJITI PANA IN GAT!
ALO,baiatul care ai scris articolul,ERA FRIG TARE LA TG-JIU?(Cite carti(citeste vodka ai consumat,inainte de a scrie art.?)). Sa-ti reamintim STEAUA a jucat IERI cu ULTIMA CALASATA, si spre SURPRINDEREA TA, a fost DOMINATA,multa VREME, iar PANDURII au avut OCAZII MARI... TREZESTE-TE BRE...
cu banel si surdu echipa ar fi aratat alfel .. hahah =)))
ba lacatushe n phula mea nu te ai convins cat da praf e banel .. ce kilu meu tot insishti cu el , sau vrei sa mai dea ink un autogol ca sa te convingi ??
ALO !!! GSP - AVEM PRETENTII DE TRUST DE PRESA >>> NATIONAL INCA, CE E CU CALITATEA ASTA VIDEO ? .... ALO !!! PINA SI EU PE WEBCAM FAC CAPTURA MAI BUNA. HAI PA >><< GGG STEAUA
Cred ca autorul viseaza vreun ceas de la patron daca scrie frumos de steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.