Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump încearcă să iasă cu capul sus din războiul cu Iranul: „Cred că ...
Libertatea
Stai ca o sa vezi la tg-jiu in retur..ce inseamna sa castigati cu arbitrul ca in tur..va spun de acum..2 Vranjes,1 Stromajer,1 Pintilii..voi numai peste poarta :)) si acu 1 an ati avut noroc la Tgjiu...norocu vostru a fost Andrei Cristea..el nu mai e....
MAI CLAR DE ASA NU SE POATE....FARISEISMUL PSEUDO ORACOLULUI , DE FAPT UN TROMBONIST NECALIFICAT , ALATURI DE CEILALTI COMPLOTISTI PUSI SA MANANCE DIN TRUPUL SFANT AL UNEI ECHIPE DE FOTBAL ATAT DE IUBITE , VOR TREBUI SA PLATEASCA SI SA SE DUCA ....TREBUIESC OAMENI NOI ,CURATI SI DEMNI , OAMENI CARE SA DEZVOLTE FOTBALUL , NU SA FACA DIN EL UN MIJLOC DE IMBUIBARE...NU MAI VIN OAMENII LA MECIURI...AU DISPARUT MARI ECHIPE :FC ARGES , CRAIOVA , TIMISOARA ...PE DINAMO CONDUCATORUL SI IMPRESARUL- FOST , AU REUSIT SA O TERMINE APROAPE INGLODATA IN DATORII...CU SIGURANTA DEZAFILIEREA MARSAVA , PERFIDA A CRAIOVEI A FOST PICATURA CARE A UMPLUT PAHARUL....FARA NASI, ORACOLE, GIOBANY
MAI CLAR DE ASA NU SE POATE....FARISEISMUL PSEUDO ORACOLULUI , DE FAPT UN TROMBONIST NECALIFICAT , ALATURI DE CEILALTI COMPLOTISTI PUSI SA MANANCE DIN TRUPUL SFANT AL UNEI ECHIPE DE FOTBAL ATAT DE IUBITE , VOR TREBUI SA PLATEASCA SI SA SE DUCA ....TREBUIESC OAMENI NOI ,CURATI SI DEMNI , OAMENI CARE SA DEZVOLTE FOTBALUL , NU SA FACA DIN EL UN MIJLOC DE IMBUIBARE...NU MAI VIN OAMENII LA MECIURI...AU DISPARUT MARI ECHIPE :FC ARGES , CRAIOVA , TIMISOARA ...PE DINAMO CONDUCATORUL SI IMPRESARUL- FOST , AU REUSIT SA O TERMINE APROAPE INGLODATA IN DATORII...CU SIGURANTA DEZAFILIEREA MARSAVA , PERFIDA A CRAIOVEI A FOST PICATURA CARE A UMPLUT PAHARUL....FARA NASI, ORACOLE, GIOBANY..
Lăsați-ne sa suferim în pace! Sau dacă vreți sa comentați, comentați despre situația actuala luând în considerare și istoria mai ales recenta (aviz bănățenilor). Asa cum suntem noi oltenii ai dracu, rai, îngâmfați, onoarea și orgoliul nu ni-l poate contesta nimeni !!! Știm prea bine cum gândește fiecare in parte dar pe forumuri scrieți doar asa ca sa atacați aiurea. Ce ultras adevărat prefera sa se ducă la Chiajna sau Mediaș in loc de Craiova sau Pitești ? Hai fiți puțin serioși, doar puțin ;)
Ma, da ce va trebuie echipa daca toti plecati in Banat ?
ce om!ce caracter!ti_ai gasit sa vb tu!vezi tu ce face burtosul tau de iancu,are vreo 20de roabe de cacat in el,poate ai norocul sa i lee mananci
ai spus un adevar!
Bine ca s-a desfiintat cra craiova, ne-am saturat de tuciuriii astia de prazari. ANul trecut nu aveai loc pe forumuri de pizdurcile mititele de oltenia, se laudau ca o sa ia titlul :)))) Au retrogradat ca niste penalii iar acum is desfiintati din fericire si asa o sa ramana. Iar ziaristii de la gsp ar trebui sa scrie despre echipe adevarate, nu despre tiganii de olteni. Ar putea scrie despre campioana morala Poli si despre cum bate tot Poli.
craiova trebuie sa renasca
Cinste celor care sint alaturi de aceasta echipa, care prin mijloace miselesti a disparut din fotbal datorita unor inconpetenti care se cred nemuritori. Va multumesc si sper sa se faca dreptate cine a gresit sa plateasca este un drum lung sper ca adevarul sa iasa la iveala. BAFTA SI RESPECT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.