Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Gol în minutul 8
0
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Bărbăție adevărată ca un grup de derbedei sa atace un om singur cu copil după el! La pușcărie cu huliganii! Barbarismele nu își au locul in secolul 21. Exista o grămadă de variante unde sa vă exprimați holiganismul. Vă întâlniți organizat cum fac huliganii din Polonia, Rusia, etc și va căpăciți. Nu în civilizație.
Când e vorba de viață unui minor toate regulile nescrise ale ultrasilor nu au nicio valoare. Mereu primează viața !
Pai asa facea si Mustata,liderul lor, cand era la ,,facultate,, !!!Ce pretentii sa ai ?!
astia sunt unul din cancerele fotbalului romanesc!
Cum, ultrasii lui musteata sunt sifonari ? Nooooooooooooooo ! Credeam ca sunt doar credinciosi !
L-au atacat p-ala cu, copil mic dupa el! D-ne fereste cu astia de la SUD! Mari ultrasi, tabari in haita pe unul singur, si cu fiu minor dupa el...
Atât pot fecesebisti.....
Ultrasii lui Gigi și-au făcut doar datoria, ei fiind "ciripitori" cu angajament.
Respect rivalilor ploieșteni, mulțumim pt solidaritate! Sifoanele primesc exact ce meritã! :-)))
Respect politiei ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.