Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
I-a ?????????????????
Amical
Ala cu ,,diavoli visini"il mai au ?????????
el e unii din aia care cred ca Andreea se scrie cu un singur e! adica Andrea! andreaua era ce folosea mamaia cand facea manushi! doua andrele si un ghem!
Ironia este ca se vorbea de educatie in mesaj ..
Se cunoaște că ești fcfcsbist. Ai auzit de verbul a crea? Hai că ți-l și conjug. Eu creez Tu creezi El/ea creează Noi creăm Voi creați Ei/ele creează. Acum înțelegi? Dacă nici acum nu înțelegi, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pune linkul atunci! :)) ahh nu poti? Inca o minciuna hilara? Totusi nici una nu e mai hilare decat minciuna ca esti in Londra:))
Mai scriitorii lu' peste : cum sa scrii "creeaza" ? Ce dracu inseamna asta in limba romana ?
stiu ca ***,dar nici chiar asa,nu poti aduna 2 meciuri randoom dintr-o grupa europeana,unde am jucat cu rezervele si care nu conta pentru nimic(si ei au fost eliminati) cand voi ati fost eliminati de peswcari. clona zeceu a luat in decurs de cateva saptamani 10 goluri de la Steaua din liga 1. deci de ce minti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))) iti predau *** meu, creatia mea personala! Distreza-te cu *** asta :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.