Alte știri din fotbal
Steaua, OUT! Decizie radicală care va fi adoptată în viitoarea ședință a Comitetului Executiv FRF
0
FRF, decizie istorică » Ce se întâmplă la Craiova - U Cluj
0
„Executat” de Becali, Mamadou Thiam e așteptat să semneze în Superliga
0
6 lucruri mai puțin cunoscute despre Martin Pascual, noua achiziție a lui Dinamo: cine l-a adus + la Kopic nu ar fi avut nicio șansă!
3
Știri din fotbal internațional
Cum a fost primit Jeremy Doku în cantonamentul Belgiei după „cea mai importantă pasă decisivă din viața sa”
0
Scoția - Brazilia, în pericol. „Avem o strategie în minte despre cum să facem față situației”
0
Bosnia - Qatar, meci de totul sau nimic în ultima etapă a grupelor CM 2026
0
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Se schimbă regulile jocului, iar comenzile ieftine se scumpesc. Ce se va ...
Libertatea
Eu zic ca dinamo sa joace in "Stefan cel mare" cu vreo 200 de spectatori...Af fi normal si pentru jucatori!
Pentru cei ce va considerati furati ca v-ati luat bilet dar nu vine Messi, va reamintesc ca v-ati luat bilet la meciul Dinamo - Barcelona si nu la meciul Dinamo - Messi. Va puteti simti cel mult dezamagiti sau ghinionisti, dar nicidecum furati. Furati ar trebui sa se simta vasluienii si stelistii daca CFR se califica in Liga si vine Barcelona la Cluj. :)
Foarte bunä remarca ta !
Messi nu prea joacä amicale! Botizane schimbä poza cä s-a terminat procesul si nu iti stä bine cu aia ! :))
Asa imi spune intuitia ca se vor da goluri putine Limasol nu prea va avea chef ...si aia nu vor putea
Pai tu tii cu Barca si crezi ca au nevoie de meciuri de preggatire cand ei se cunosc de o viata ? La nucleul jucatorilor ma refer ... cel mult sa aiba meciuri de pregatire cei noi Alba si cei de la echipa a doua si cei care nu au jucat demult David Villa ...atat Nu cred ca poti sa ii iei de pe plaja pe Xavi si Iniesta si sa le zici ca au meci de pregatire cu Dinamo
atunci trebuie mentionat in contract sa vina cu prima echipa la buc vor fii cu prima deoarece e ultimu test inainte de supercupa daca nu ma insel
Nu e vorba de scor inteligentule ...nemtii au mers sa vada Barcelona ... nu Barcelona 2 .. e normal sa fie frustrati
Asta spune-le-o celor care dau 200 -300 de lei pe un bilet ...ca e meci de relaxare ...oamenii merg mai mult sa ii vada pe Xavi Iniesta Messi Fabregas sau Pique ... daca ei vin cu echipa a 2-a ce rost are sa mai dai atatia bani pe operatiunea asta ? E ca si cum la un concert Rolling stones ar veni vocalistii si instrumentistii din spatele celor 4 .... si cel mult bassistul trupei ...
Barcelona isi testeaza jucatorii nu o sa le impuna sa joace pe viata si pe moarte cu dinamo sau mai stiu eu cine...va fii un meci de relaxare,un spectacol...asa ca...sa ne bucuram de fotbal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.