Alte știri din fotbal
Cine dă gol cu Turcia? Preliminariile CM au arătat unde suferă „tricolorii”
0
Pronosticul lui Ionuț Negoiță după divergențele cu Mircea Lucescu: „Important ar fi să marcăm”
0
Chivu l-a schimbat pe căpitanul Turciei: „Și datorită lui m-am transformat! Ne-a acordat șanse tuturor la Inter”
0
Dezvăluie în premieră, fără ocolișuri: „Să investesc la Dinamo? Voiam doar imagine! M-a mirat Becali”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul de corupție se amplifică » Un club riscă o amendă de milioane și excluderea din prima ligă
0
Pep Guardiola și-a declarat admirația față de colosul din Europa: „Spuneți-mi când nu te bucuri”
0
Fostul antrenor al lui Gheorghe Hagi de la Real Madrid, diagnosticat cu o „boală teribilă”
0
Manchester United pregătește arena-gigant de DOUĂ miliarde de lire » Planul: să fie gata pentru finala Campionatului Mondial!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
0
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Avertizare meteo ANM de ploi de până la 35 l/mp, ninsori și vânt puternic, ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Da, au mintit. O fac de multe ori, inventeaza lucruri, doar ca sa sune bine la articol. Nu au nici o legatura cu jurnalismul profesional, responsabil. Apropo, la Sepsi sunt doi jucatori cu cetatenie maghiara: Sigér si Varga. Mai este si Niczuly, care are cetatenie romana si maghiara. Iar Dorinel Munteanu o sa aiba un cavant greu de spus in cazul viitoarelor transferuri.
La celalalt articol ati mintit ca n-are voie sa face el transferurii pt ca Sepsi e obligat sa ia maghari (totusi are 1 singuri maghiar)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.