Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
2
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
13
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Onicas i-a anulat gresit Craiovei golul din meciul cu oierii
Vai de STEAUA lor. Saraciilor, faceti gargara pentru cea mai penala faza din acest campionat.
cum sa-i scoata ca tocmai de ei au nevoie.nica nu e tot ala care a anulat un gol Craiovei in meciul cu steOAIA?
jaf la drumu mare ,bai tarani spurcati din bolintin , hotieeeeeeeeee mareeeee , aloooooooooo DNA -ul nu vede??????
bai lachete,sunt mai roman ca tine,n-am unguri in familie,nu vorbesc fluent ungureste,dar pot spune cu tarie ca intre unguri exista oameni de nota 10 asa cum si intre romani exista oamani de nota 1
Mama daca era CFR Cluj in locul Stelei si avea acest hal de 11 metri , ce latrau smecherii!!
Dc cel mai bun tusier din tara asta greseste 3etape la rind,lasati-l pe mina suporterilor dp meciuri ;)))))
Craciunescu spune despre Dan Nica,dupa meciul Rapid-Gaz Metan,ca este cel mai bun tusier din tara.In meciul stelei cu Brasovul a aratat de ce este in stare acest tusier.Probabil Craciunescu vrea cu tot dinadinsul sa se faca de HANDEL cu acest tusier PENAL.Asta ar trebui excludin arbitraj,iar Craciunescu trimis acasa.
Trebuie sa plec. Daca Ceașcă adopta stilul Tito, România nu renunța niciodată la sistemul ala vechi. Tito a fost un tip tare deștept . Ce teapa ne+am luat noi în 1989, am distrus și ce era bun și ce era rău și acum suntem ultimii din lume ca popor. Nu cred ca sunt alții mai blamați peste hotare decât noi ?
toti ti fost si ve ti fi Stelisti ...dar la greu te mai dai si cu alti Forzza Steaua !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.