Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Dar voi ca tot profitati de numele lui Catalin Haldan? De ce nu ziceti nimic de asta? O tot dati ca vai Unicul Capitan, pentru a da bine la imaginea voastra atata tot. Vreti sa va dati mari "luptatori", "eroi" ai Romaniei si mai si cautati sa va infratiti cu celalate alte galerii din tara pentru a duce trendul anti-Steaua mai departe. Ati profitat de incendiul de la COLECTIV si ati facut o coregrafie la meciul cu Steaua ca apoi sa il injurati pe Radoi de morti. Nu vedeti cat de ipocritit sunteti, ca voi sunteti cei obsedati de imagine? Ma mir ca nu sunteti deja frati cu rapid ca la cat urati Steaua va cam potriviti impreuna, avand in vedere ca tot universul vostru se invarte in jurul nostru. Ati ironizat pana si momentul cand intreaga Peluza Nord al Stelei a facut o coregrafie pentru Mihai Nesu la un meci cu Twente. Si sa fim seriosi, fara megafoanele din pch-ul vostru, ati fi nuli, dupa cum a si recunoscut pagina voastra oficiala de pe facebook. Dovada aici https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12932788_579810715508556_7972519923447170358_n.jpg?oh=9773bbe60fd7395ae612e3620da67133&oe=57B2C645
pai si eu am vrut sa-ti arat ca esti o Doly ..Doar se vede
Doby= dobitoc, Tolo=tolomac, pe intelesul tau. Eu nu voiam sa-ti arat ca esti chiar Doby Tolo, dar daca insisti...
Oricum noi ne vom schimba sigla pentru ca nu conteaza daca punem 2 caini sau doua caprine acest lucru nu este important,noi tot frenetici suntem chiar daca domnul Badea ne da palmareul in chirie, noi scandam fcdb sau fcd 1948 nu ne pasa ce spun rivalii, noi suntem cei mai superiori, augh, augh!
Tu esti Doly lolobrigida atunci...
Citi dintre cei 300 de *** din pch ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Când ai crize de personalitate / demnitate și postezi sub emblema lui Dinamo, pot aranja cu băieții din PCH să-ți ofere și ei (ca supliment alimentar) "mese calde". Separat de cele de la RIN.
Pe vremuri era un cantaret Boby Solo. Tu precis esti Doby Tolo! Nume pr4destinat, deh...
Tu chiar nu ai cenusiu de loc pe la mansarda? Tu nu intelegi ce scriu unii si altii pe blog? Daca nu intelegi de ce te bagi in seama? Du-te taica la somn, creste capre, caini, fa altceva, lasa comentariile pentru cei care inteleg ce vorbec si ce citesc.
geogeo( nume predestinat) , daca mai bei secarica, iti mananca ficatii.. si *** unghiile.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.