Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Poate pe undeva Dica are dreptate. Dar rămâne în istoria FCSB cu acel rușinos 0-10 și ca a zis ca vrea sa meargă sa ia notițe de la antrenamentele acestei formații. Poate dacă salvează Mioveni ul se mai reabilitează. Poate.
Nu pintilii cu p mic a urcat în clasament ci doar echipa care face jocul nu spune nimic când a luat bătaie, vrăjeală omul lui Becali care este ***.Nu e mare diferență intre Strizu și pintilii el doar execută ordinul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si daca si parca :)) . dar cum pe el nu l a dat afara becali ci si a dat el demisia la ce mai spui "daca ramaneam " . de ce mai comentezi dupa ce ai plecat ? dupa ce te a dat afara de fapt . ii e ciuda ca pintilii are rezultate mai bune? secundul lui secundul lu secundul fcsb .
“ Delegat în acte, Pintilii a fost promovat la FCSB după etapa #16”... ce înseamnă ma asta?... e posibil cumva sa fii altfel decât in acte... cred ca in capul vostru totul e posibil
CE URAT e pt un antrenor (Pintilii) sa puna vina pe predecesorul sau (Dica).. .. ca nu e echipa pregatita bn, ca a luat-o de pe 14, ca nu sunt "in forma", ca a luat echipa cu moralul la pamant, ca nu facea faza defensiva/ofensiva, etc etc .. pai dle Pintilii, cand ai preluat "rolul" de antrenor..ai preluat toate sarciniile fostului antrenor, si faci tu ce stii mai bine, ca echipa sa "functioneze" mai bine decat era cu celalalat.
Bravo Dica, esti antrenor. Se vede la Mioveni!
Corect. Dică are dreptate. Așa este, el a luat echipa de pe locul 14, cu 1 punct după 2 etape.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.