Alte știri din fotbal
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Cicâldău nu se oprește după ce a câștigat eventul cu Universitatea Craiova: „Urmează și Liga Campionilor”
0
Nicușor Bancu, discurs de lider: „Îi mulțumim și lui Mirel Rădoi”
0
Obiectiv îndeplinit! Filipe Coelho, aruncat pe brațe de elevii lui: „Un singur cuvânt care să descrie tot?”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost schimbat recent numai pentru stelisti, nu-i asa? :))
Ai dreptate, regulamentul e schimbat recent: ”împiedicarea marcării unui gol de către echipa adversă sau oprirea unei ocazii clare de a marca prin jucarea intenţionată a mingii cu mâna (aceasta nu se aplică în cazul portarului în propria suprafață de pedeapsă) duce la o suspendare de un joc”.
Pentru că nu știi să te informezi : În temeiul art.63.1.d raportat la art.63.2.1 din RD se sancționează jucătorul Popescu Mihai cu suspendare pentru un joc și penalitate sportivă de 740 lei.
Comisia de disciplină o fi schimbat regulamentul: dacă jucătorul ce primește roșu direct este de la fcsb, va primi doar o etapă de suspendare, nu două ca săracii de la alte echipe! Scrie și in articol: așa cum prevede regulamentul, pentru cartonaș roșu jucătorul fcsb va sta o singură etapă!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e rosu direct, de ce nu i au dat 2 etape? imi cam miroase a branza
De ce nu vă uitați la video cu hențul de la lovitura liberă pe care a a avut-o cfr-ul și o să vedeți că la lovitura liberă ce a precedat golul, jucătorul de la cfr, a atins mingea de 2 ori după fluierul arbitrului. Trebuia anulat tot, Varul de ce nu a intervenit? La golul lui Coman de acum 2 sezoane de ce s-a întors faza?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.