Știri din fotbal internațional
L-au convins pe Adrian Șut: „Bomba a explodat, cel mai important transfer al verii!”
0
După ce nu a fost în lot cu UTA, Assad Al-Hamlawi nu a fost luat nici în Bulgaria
0
Coechipierul lui Messi acuză o conspirație împotriva Argentinei: „Îi enervează”
0
Ce impact are victoria cu Argentina asupra economiei Spaniei » Creștere estimată după al doilea titlu mondial
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
2
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Terenuri de zeci de mii de hectare în Delta Dunării, concesionate pe ...
Libertatea
Mai mult decat la echipa familiei cu galeria platita sa cante la meciuri si 300 de platitori de bilete? V-a inchis mititelu stadionul, in vreo doua luni va muta iar la Tg Jiu pe motiv ca "nu meritati echipa asta" in Craiova :))))))
Asa in teorie ai dreptate dar in practica peste tot in lume se pleaca de la un salariu stabil, bonusurile individuale de goluri marcate , de prezente sau bonusurile de echipa de performanta vin peste salariu si sunt convins ca asa e si la craiova. Nu exista contracte si nici nu sunt acceptate cu conditionari de genul nu am luat titlul sau ai jucat putin desfacem contractul si nici nu poti sa ii pedepsesti decit pt indisciplina si nerespectarea programului, atit. Greseala poate fi doar durata contractului , nu exista in lume echipe sa nu se fi pacalit la jucatori si unii pe bani grei. Cit poate sa ia vina 10000 pe luna e paguba patronului , poate tine locul ocupat pt altul dar pe suporter ce il afecteaza?,ala a juccat 5 jumatati de meciuri nu a fost bun , asta e se intimpla peste tot in lume, problema patronului cum scapa de el
Sunt unul din cei care vor mai multi jucatori plecati; si desi dau vina pe jucatori pentru ce arata pe teren(nu atat la stiinta a jocului cat la gradul de implicare), sa stii ca marea vina o arunc pe cei care i-au adus cu contracté inatacabile sau fara clauze de performanta. Sa dai atatia bani unui Vana mi se pare absurd ça sa nu zic mai mult.. Probabil sunt greu de adus pe contracté cu clauze dar totusi, nu e ca si cum au adus un Messi sau Neymar, greu de gasit pe piata, un Mitrea,Gaman sau altii ça ei se gasesc si fara sa le propui contracté uriase(pentru Romania) indiferent ca termina pe 1 sau pe 14 si pe care nu ai voie sa ii pedepsesti indiferent ce fac.
Vatajelu a jucat bine cu cfr dar se pare ca el poate sa joace bine doar sub presiune. Cind era bancu era suparat ca nu juca mai mult se ambitiona, dupa accidentarea lui bancu cind trebuia sa dovedeasca a fost cel mai slab , e suparat pe toata lumea probabil nu e multumit de oferta pt prelungirea contractului dar el chiar e un baiat istet ar trebui sa stie ca trebuie sa dovedeasca mai mult inainte sa ceara nu sa fie bosumflat si suparat pe colegi si pe toata lumea. In rest multi suporteri au o mare satisfactie sa-i vada pe unii plecati dar sa nu uite ca oamenii au contracte si trebuiesc respectate si cu ce incurca suporterii unii ca vina , hanca sau pap oricum nu joaca sunt si ei p-acolo , vor pleca cind se va putea si cind va fi legal
Asta trebuia facut de acum 2 ani. Dar e bine si acum.
Mai mult re-actiune, mai tibor!)))
...da...nimeni nu i de neinlocuit...dupa meciul cu fcsb trebuie trasa linie ...
Asta vroia si Radoi dar jucatorii l-au "mancat" si patronul l-a dat afara aparand jucatorii puturosi.Abia dupa ce il "mestecau"si pe Neagoe s-a prins si patronul Misu si vrea sa actioneze.Prea tarziu.
Amuzament maxim la circul din Mogosoaia
In sfarsit actiune
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.