Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Căutai în dicționar la “Meclă de securist post-1989, inginer expert în plimbări financiare” - si ce sa vezi, vere? Rooooootaru! BAM!
Are gust amar acum ! Cand baga niste copii intun meci de care depindea titlul ,altii ce gust aveau ? Chindia a meritat victoria,clona a dominat dar n a avut nicio ocazie clara .Afara si din cupa ,sa nu mai repetati dezastru cu georgienii. Stiinta e numai una,in Liga2...
Va să zică fluierașul de casă căuaci al cfr și-a făcut numărul. Ăsta nu vede nici când camora joacă handbal. Jiji, dacă ăsta e delegat la Fcsb, scoate echipa de pe teren așa cum ai și spus !
a mancat praz necopt!:))
Scuze bossule penrru gustul amar, apucasem sa beau o apa tonica inainte !
cu var erau imbracati in alb ,dar igienizati !:)) asa ,miros a praz!:)) praz stricat de PSD! :))
vitanul tau barzesti trebuia sa ai cel mult 13 puncte si are dublu si tu spui ca Steaua din liga 1 ar fii ajutata? ***,de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cea mai ajutata echipa , este de departe clona sovietico-albaneza fecesebeaua.
de la anu sper sa bateti clona csu si sa ii retrogradati. adevarata universitatea craiova o sa promoveze la pas in liga 1 in acest sezon.
*** rotarele cu echipa ta, clona 2013 din mogosoaia. Penalty-ul a fost ratat, ati pierdut pentru ca ati fost,, mai prosti,,. Cu var sau fara var meciul tot il pierdeati. Cu var voi aveati mai putine puncte, pentru ca sunteti cea mai ajutata echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.