Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Mohamed Salah, omul meciului cu Noua Zeelandă: „Toată lumea își va aduce aminte”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Daa ma dar vor in schengen.... Ca in Romania NU "esista" coruptie... MCV este o conditie extra.... Nivelul de coruptie in Romania depaseste marja acceptata la nivel european. Pentru ca exista coruptie si in Olanda si in America oriunde exista oameni....
Nu crezi ca daca existau dovezi scrise cu ceea ce sustii tu Mititelu NU mai investea in Fotbal iar procesele durau maximum 10 zile nu ani in sir? Aici la el ca la STeaua sunt alte interese. Rapidul aa alimentat si nu vad sa aiba paalmaresul si acolo sunt romanisme ca peste tot in Tara aia
Taci băh *** ***. Trompeta lui mititelu , tu si george , doi insi cu cap de pluta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca sunt asa incuita i-a explicami CUM a ajuns palmaresul la Clubul Sportiv. Sau cand s-a desprins clubul de Fotbal a ramas palmaresul la club? Si mai explica-mi cumde Universitatea Craiova a avut palmaresul in Era Netoiu si Staicu si nu il mai are cand este vorba de Mititelu?
Lovitură devastatoare pt cuplul george&cuba. Hadeți sa le dăm un mic ajutor mititelienilor ca sa-si gaseasca nume pt circul lor de echipa . Incep eu : FCBOoveni , iar ca siglă chipul celor doi postaci geotge&cuba. Alte idei ?
Ce palmares sa aiba o clona nascuta in 2017 :)) justitia a dat inca o palma prostiilor :)) si cate sperante isi puneau clonatii in decizia asta
Steaua e steaua mă, in nici un caz fcsb sau alte ciuperci după ploaie.
Nu ramai perplex decat daca aveai asteptari nerealiste de la un sistem nereformat dupa 1989.
Înca odata si pentru a cata oara politicul rezolva dupa interesele “subordonatilor” si al “custozilor”!? Asteptam decizia finala de la ICCJ! Forta Stiinta! Forta PS97!!!
Nu puzzle-ul, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.