Alte știri din fotbal
Reacția lui Adrian Mititelu, după ce Juan Bauza a semnat cu Levadiakos: „E jucătorul nostru!”
0
A venit un fotbalist de 3 mil. € în România: „Un fel de Bîrligea. Va fi bun cu O SINGURĂ condiție”
0
„Fițuică” pentru Gigi Becali! Ele sunt cele 4 nume propuse pentru transferurile „last-minute” de la FCSB
6
Programul complet al turului al treilea din Cupa României: cu cine joacă Steaua și CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Număr-record de cereri de bilete pentru derby! Bayern ar putea umple de aproape 5 ori stadionul » Un abonament la Bayern e cât la Rapid
0
Juan Bauza, prezentat oficial la noua echipă » Va fi antrenat de fostul tehnician din Superliga
1
Cine transmite la TV meciurile KuPS – Universitatea Craiova și CFR Cluj – Tromso
0
Raul Rusescu, pronostic categoric înainte de KuPS - Craiova și CFR - Tromso: „Avem o problemă”
3
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
3
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Bai delir,s-a făcut dreptate,Univ Craiova este a orașului,a suporterilor...
Instanta a decis ca palmaresul e al Clubului Sportiv Universitatea Craiova.Adica ala polisportiv, dar astia din ziare ori nu stiu sa explice ori nu vor.
I-auzi brâul!!!???? Unde sunt ăia mulții care susțineau cu tărie că echipa lui Roty este doar o clonă?????
"Decizia nu este definitivă și poate fi atacată cu recurs în termen de 30 de zile, la ÎCCJ. " Sa ii spuna cineva Roatei ca NU este decizie deinitiva si sa nu se mai bucure. Cum este dezailiata echipa lui Mititelu si echipa formata direct in Liga a doua are palmaresul?Poate justitia romana sa explice acest paradox? NU are cum sa il explice. Acest paradox tine de tenebrele fotbalului romanesc condus de Sandu si Dragomir
Nu am inteles de ce a trebuit sa cistigam in instanta un lucru evident.Ca si cum cineva iti da in scris ca te numesti asa cum scrie in certificatul de nastere,asta e Romania,nu mai conteaza.Forza Stiinta!
Nu mai am nici o indoiala ca PSD aeste un partid stat !
Cred ca judecatoriile au de vanzare palmaresuri, la justitie suntem sub majoritatea tarilor africane !!
***. E ca si cum dupa o viata vine cineva, iti fura identitatea si apoi spune - tu ai murit, eu sunt noul "Tu".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e suficient sa deții palmaresul, trebuie sa il si repsecți. Așteptăm rezultate!
Păi băi hoțule…. Ia-o pe olguța și toți psdiști care sunteți acolo și aruncați-vă în Olt nenorociților…. Cât mai furați măăă…..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.