Alte știri din fotbal
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Citeste tot articolul nu numai ce iti convine tie...ori esti prea prost ori pur si simplu faci pe prostul.
Habar nu ai despre ce vorbesti iar perceptia ta este zero daca asta ai inteles tu din cele spuse de mine. Nu ma intereseaza politica dar ceea ce este corect este corect, ceea ce se intampla in Craiova este jaf din bani publici. Costul total al stadionului din Craiova devine tot mai neclar după ce Compania Națională de Investiții a atribuit acum trei săptămâni un contract de câteva milioane de euro pentru lucrări suplimentare firmelor care au câștigat licitația din 2015. Motivul invocat este „extrema urgență survenită în urma unor evenimente care nu puteau fi prevăzute“. Practic, CNI a „săltat“ prețul stadionului cu peste șase milioane de euro, bani pe care i-a acordat firmelor CON-A și ACI Cluj fără publicarea unui anunț de participare. Culmea este că „urgența“ invocată nu există, deoarece lucrările suplimentare au fost deja efectuate acum mai bine de un an. Și mai ciudat este faptul că firmele aveau deja prevăzute fonduri de 5% din valoarea contractului pentru „Cheltuieli diverse și neprevăzute“. Si asa s-a ajus la cca 66 milioane de euro.
Primaria a incasat cca 5-6000 de euro pe meci cota de 10% din vanzarea biletelor clar. Asta inseamna fara sa te uiti pe nici un site cca 50-600000 de euro. Plus chiria sa zicem 160000 de euro ajungem la cca 220000 euro de la preacinstitul patron al clubului pastorit de psd...minus cele cca 1.2 miloane de euro cheltuiti de primarie pentru intretinerea stadionului rezulta...cam 900000 de euro minus, minus in bugetul local.
'Produsele' doljene se vand pe bani buni, fac figuratie acolo unde merg si se repatriaza pe mai nimic. Buna afacere imaginata si transpusa in fapt de catre Rotaru!!!
Cand am spus ”unul mai jos” nu ma refeream la tine :) sa nu intelegem gresit !
Articol din Gazeta Sporturilor :"Dacă pentru un meci de Liga 1 suma de închiriere este de 13.000 de euro, pentru jocurile în cupele europene suma variază între 23.000 și 28.000 de euro"
undeori "ciorba reincalzita" mai e buna la gust, nu cum o zis MM Stoica, ca el nu e adeptul acestei practici ..... cand o fost vb de o revenit la ***: Rusescu si Adi Popa... io facut ciorbe reincalzite... dar asa si au fost...ambii slabi din cale-afara!!! si Gazu a repatriat (reincalzit ciorbe), care chiar au dat randament....inca mai bun: Eric (de vreo 3-4 ori), Jasmin Trtovac, Radu Zahaia, Sergiu Bus, Rondon............... dar si care au fost catastrofe la revenire: Cristi Bud, Alex Curtean, Akaki Khubutia, Pirvulescu, Sg Muth sau Costin Gheorghe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
undeori "ciorba reincalzita" mai e buna la gust, nu cum o zis MM Stoica, ca el nu e adeptul acestei practici ..... cand o fost vb de o revenit la WCSB: Rusescu si Adi Popa... io facut ciorbe reincalzite... dar asa si au fost...ambii slabi din cale-afara!!! si Gazu a repatriat (reincalzit ciorbe), care chiar au dat randament....inca mai bun: Eric (de vreo 3-4 ori), Jasmin Trtovac, Radu Zahaia, Sergiu Bus, Rondon............... dar si care au fost catastrofe la revenire: Cristi Bud, Alex Curtean, Akaki Khubutia, Pirvulescu, Sg Muth sau Costin Gheorghe.
Eu ma gandeam ca faci calcule si gasesti vreo greseala aritmetica ! Ambele forme sunt corecte. Eu traiesc inca in Romanica :))
Bre ma scuze nu replic sa fac pe desteptul mai ales ca nu mai traiesc on bucuresti de zeci de ani dar in contextual samanticii se scris adaugire
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.