Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, euforic după câștigarea titlului: „N-am pus un gram de alcool în gură” + „La 2-0 am plecat. Am stat în mașină”
0
S-a aflat! Când se dispută FCSB - FC Botoșani, semifinala pentru Conference League
0
Craiova continuă sărbătoarea » Autocarul a ajuns la bază
4
Universitatea Cluj vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
1
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
uite ca am trecut de turul 1 ucl,lucru care campioanele de carton din ultimi ani nu l-au reusit. si cum adica nici de data asta? in asbolut toate preliminarile ucl si e.l. ajungeam cel putin pana in ultimul act preliminar. si asa o sa fie si acum.
Hegemeonio, nu faceti nicio branza nici de data asta.
liga a 2-a din cipru sunt ultimele campioane care au fost eliminate rusinos inca din primul tur ucl(vorbesc de farul si chefere). Steaua din liga 1 o sa treaca fara probleme de turul 1 ucl. singura care reuseste performanta asta din Romania in ultimi ani.
asta inseamna grupe,ca pentru a juca cu ei,ultima data a trebuit sa eliminam absolut toate echipele pe care le-am intalnit in preliminarii. dar atunci am jucat cu rezervele,bine ca ne-ai adus aminte sa nu mai jucam cu rezervele in grupe.
deci sa ajungem in grupele ucl. ca acolo ar trebui sa ajungem sa ne aducem aminte de silkeborg,ca ultima data a trebuit sa trecem de toate tururile preliminare sa ajungem acolo(si sa trecem prin victorii). dar de data asta nu o sa mai jucam cu rezervele ca atunci cand am jucat cu silkeborg.
Stai linistit, Mihaita, ca acolo nu mai merge cu echipa facuta de Ferguson-Becali, or sa va bata toti lucratorii turistici. Nu ca n-as sustine orice echipa din Romania in cupe, dar nivelul vostru e de Liga 2 din Cipru.
MM dar cu Știința Miroslava n-ai vrea tu o “ tură “ ? , aștept un răspuns pt primarul de acolo, asta cât mai repede că omul vrea să sărbătorească …
Pai dacă ai ajuns sa oscilezi între Virtus și Santa Coloma dar sa te sperie Egnatia,e clar.Adio Șampion Lig!
Când anunți transferuri de 5 milioane și i iei pe Kiki și pe unul de pe la U Cluj, e greu să fii favorit cu cineva. Gură mare, rezultate ioc, ca de obicei. Prin august o să se mire de ce sunt afară din Europa.
...vorba lui Alexandru Lapusneanul...destepti...dar multi...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.