Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby în lupta la titlu » Încă o accidentare la echipa lui Bergodi
16
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Măldărășanu a cerut falimentul lui Hermannstadt: „Era singurul mod”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: PAOK - OFI Creta
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
ti-am mai zis : cine sapa groapa altuia.... ..))
mitza asa vorbeste de zici ca stelemeaua va bate tot pana la final fara probleme :)) asa ziceau si dupa meciu cu gazu de acasa..si dupa au fost praf :))...deci hai sa asteptam si vom vedea..oricum cfr cu ando are prima sansa !
Aceeasi lacusta parvenita, acest dinu paturica al insectelor. Un maimutoi care se autoironizeaza ironizand pe altii. Nu e usor dar sluga batausa reuseste cu succes acest lucru si isi indeplineste cu brio rolul de primadona in clubul ciobanului. Pana va...zbura
Cred ca sunt printre putinii care zic ca Chefereul va face mai putine puncte cu Andone decat cu Costa. Nu vreau sa argumentez acum, dar ma astept sa piarda puncte multe cu echipele mici.
are dreptate! cfr devine periculoasa cu ando si-si consolideaza pozitita de favorita, cu fiara costa erau praf, dinamo n-a fost niciodata in lupta [pentru titlu nici macar dinamovistii nu credeau ca o sa repete evolutia dar mai ales punctele din tur, se vedea de la 7 poste ca erau pe primul loc din conjucntura sa nu zic `amicale`, poate bonetti sa mai aduca ceva in plus jocului dar atat timp cat lotul e acelasi, nu va suparatii fratii mei canini, dinamo e prea slaba pentru podium darminte pentru titlu.
Cum se face că Steaua are rivali la titlu, iar "rivalele" nici macar nu o iau în considerare?
Da, Steaua e inegalabila. Vad ca suntem toti de acord cu asta, stelisti sau nu. Bravo!!! :-))))))
Ai dreptate :)))
E fabulos intr-adevar, fotbalul romanesc e plin de echipe mult mai bune construite cu sudoarea securitatii si cu euro-centi contribuabilului ... daca si-ar uni toti bugetele si fanii si contractele de inchiriere pe stadioane incheiate in regim de economat, si-ar face o echipa super tare 'FC Frustrarea Romaneasca' ar castiga titluri de campioana pe banda....
steaua e inegalabila. o dai afara pe usa, vine cu partidul. desfiintezi partidul, intra cu massmedia. nu merge nici cu aia, dam din valize sau cu brichete. sub oladuirea ingaduitoare a frf-lpf-cca. c-asai cu miturile, precum in tenis.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.