Comentarii (34)

catalynn  •  16 Mai 2019, 00:23

Acest personaj fetid alaturi de angajatorul sau provoca greata oriunde se duce, nu vad pe ce se mira ca este injurat. Singurul loc unde este primit cu bratele deschise si apreciat la adevarata sa valoare ramane penitenciarul.

mushu23  •  16 Mai 2019, 00:31

Este clar Iedi vine la Steaua si cum *** nu se inghite cu Iedi, a preferat sa zica ca nu mai sta de acum pe banca. Daca ar fi facut-o din primul meci al sezonului viitor dupa venirea micului general, s-ar fi facut de *** spunand toti ca din cauza lui Iedi nu mai sta pe banca. Asa va pretinde ca e decizia lui facand asta de acum cand inca nu a venit Iedi. Fix dupa meciul cu Sepsi si-a dat el seama ca l-au injurat Oltenii.Nu saptamana trecuta, nu duminica astazi dupa ce Jiji a vb de Iedi. MMule parca esti un ursulet gummy. Fara coloana.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

since1907  •  16 Mai 2019, 00:39

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kikostel  •  16 Mai 2019, 00:31

Ce se va alege de fotbal fără MM pe banca FCSB? Cum or sa mai poată juca fotbaliștii fără el, plini de lacrimi in ochi? Mi-e sufletul pustiu, izvorul bucuriei mi-a secat. Cum, chiar MM nu va mai fi pe bancă?! Te rog, managere MM, vino înapoi pe bancă! De înjurat oricum vei fi injurat oriunde ai fi. Când echipa condusă de oier joaca in halul in care joaca, e nevoie de un păcălici de care să putem râde. E tot ce ne rămăsese....

Vasile Lascar  •  16 Mai 2019, 06:23

Ce bine ar fi ca acest memeu sa dispara pentru totdeauna de pe ecranele televizoarelor...pur si simplu sa nu mai auzim de el...

ares2024  •  16 Mai 2019, 04:46

"Micul nimeni"*** ,a luat o decizie capitala !!!!Vezi ca ai sapunul pe jos,managere .......

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kikostel  •  16 Mai 2019, 00:46

Când am citit in titlu "anunt șoc" am crezut că anunță că și-a facut implant de coloană vertebrală. Dar nu, era altceva....

kikostel  •  16 Mai 2019, 00:41

Cât de penibil ar fi Edi să accepte statutul de *** dupa ce se falea ca are principii.... Mi-e imposibil să cred ca va semna cu FCSB.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

forza_csms  •  16 Mai 2019, 00:34

Pai bine, si SMS-urile lu' Jiji cine le mai transmite? :))))

caoradea  •  16 Mai 2019, 07:11

Pai si microbistii s-au saturat de asa zisele ironii ( eu as zice golanii), de comportamentul jalnic, de limbajul de mahala etc... Pana la urma a primit exact ce a cultivat. Nu numai fotbalistii sunt de vina pt nivelul lor social, cultural etc. ci si conducatorii. Iar el a fost, de fapt este propagandistul non valorii.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4