Alte știri din fotbal
Tragedie imensă în fotbal. O tânără jucătoare a murit într-un accident rutier
0
Fost internațional român s-a antrenat cu o echipă din Liga 2
0
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
7
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
ADIBAS=FCSB
corect, indiferent de rezultate, Steaua din liga 1 este cea mai tare STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27.
Cum am spus, fakeurile se vand mereu mult mai bine decât originalul exclusivist. Fcsbistul nu vrea sa se laude cu FC fcsb, el vrea sa se laude cu Steaua, la fel cum niște gumari nu-s frumoși pt cum arată și sunt ei, dar dacă scrie Balenciaga pt fcsbist sunt extraordinari chiar dacă îi fac bătătura, ii rămâne călcâiul afara și rad toți de el pt ca poarta un fake! :-)))
vai catalynna,dar cand joaca clona csa barajul? ha ha ha. ce umilinta inumana. deja incepi sa o dai la intors. a zburat puiul cu ata vitanul tau barzesti a retrogradat si clona csa oficial nu are drept de promovare pentru ca este o clona. daca nu termina pe 4 sa vada toti ca este o clona fara drept de joc nici macar pentru baraj,atunci poate mai erau sperante,dar asa au vazut toti. oprita a confirmat ca clona csa nu are drept de promovare. singura solutie este desfiintarea clonei csa si punerea marcii la licitaie cum a facut si ministerul transportului.
cat de *** sa fii bah? acum serios. deci meciul incepe la 22:30,metroul functioneaza pana la 23:00 si tu ai senzatia ca suporterii o sa doarma la stadion? sau ce naiba este in creierul tau? evident ca problema este atunci cand vin acasa nu cand se duc la stadion. niciodata nu a fost problema cu mersul la stadion in toata istoria Romaniei,cu venitul este problema.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact mă! Ca și fakeurile turcesti LVMH, se vand pt ca prostii și săracii vor sa se laude cu originalul la care nu pot ajunge! :-))) Ia spune-i tu unuia ca ce poarta el e un cheap fake, o sa îți sara la beregata spunându-ti ca pt el e LVMH, cum face și fcsbistul, el crede stelist însă in realiate moare tot fcsbist! :-)))
Indiferent de rezultat , FCSB e cea mai de *** t !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Indiferent de rezultat , FCSB e de *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e adevarat
Cum, nu stii? Chiar atat de prost esti??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.