Alte știri din fotbal
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
1
Scandal la FCSB după victoria cu Botoșani! Jucătorii au răbufnit la final: „Nu știu ce au cu familiile noastre!”
2
Basarab Panduru, impresionat la FCSB - Botoșani: „Ce face el...asta da”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Băiatu,a anunțat 15000 vândute,ca în recoltele de pe vremea lui Ceaușescu,n-or fi atâtea,or fi 7000,cum spui tu,dar CSA nu vinde nici măcar pe sfert.Cred ca ști ce înseamnă sfert din 7000?APROAPE 2000
Daca a anuntat *** 7.000, inseamna ca sunt maximum 1.500 vandute. Nu-i problema, are grija sa umfle din pix de 4 ori numarul, problema e ca se vede cu ochiul liber ca e stadionul gol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te știm
Vezi ca ai pus un zero in plus
:))))))))))))))) Altul cu mintea ratacita.
Steaua versus u cluj 11000 spectatori în primăvara liga 2 ,vineri ora 18 .ciocu mic,vine dezafiliera !
cati spectatori ar fi fost diseara daca ar fi jucat FCSB cu Mioveni? Sau cu Chindia, Hermanstadt, Voluntari, Farul, Botosani?
Atât le-a mai rămas ***, să își susțină frații care i-au retrogradat. Halal frați! Halal suporteri!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru noi sunteți niște *** !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai când vreodată cei din 2017 va fi Steaua București niciodată.Steaua este si va ramane singura echipa din liga 1 care nu a retrogradat niciodată.. FiFA si Uefa spun.,. Nu justiția din România
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.