Alte știri din fotbal
Tânărul bătut cu parul de doi jucători legați de Poli Timișoara e fiul unui fost fotbalist trecut și pe la Rapid
0
Stipe Perica, pe picior de plecare de la Dinamo » Clubul care încearcă transferul în ultima zi de mercato
3
S-au convins că n-au încotro: 10 milioane de euro pentru noul stadion din România!
0
FCSB, la CCR » Înfățișarea prin care speră să „dinamiteze” procesul prejudiciului de 37 milioane €
10
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney îl avertizează pe starul lui Liverpool: „Ar trebui să fie îngrijorat de forma lui Ekitike”
0
Cu cine tocmai a semnat fostul dinamovist Balthazar Pierret
0
Ter Stegen s-a accidentat din nou și ar putea fi operat! Adio Mondial 2026?!
0
Michael Carrick îl vrea înapoi pe Rashford! Reacția jucătorului și a Barcelonei
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
F C S B = FOTBAL CLUB STEAUA BUCURESTI. M-am balbait eu si am spus fcfcsb ? Nu cred. Sau, in opinia ta ai luat de buna gluma lui Jiji: FCSB = faci ce spune becali.
Care sunt criteriile tale ca sa numesti pe cineva gigist? Daca nu suntem de acord cu parerile tale depasite inseamna ca suntem gigisti? Esti prost GRUPA MARE ! A simpatiza echipa patronata de JIJI, inseamna a simpatiza STEAUA, continuitatea si performanta. CLAR ? Si nu ma deranjeaza, ca in opinia unui NEICA NIMENI, adica TU, sunt GIGIST. HAI FCSB, adica STEAUA !
“Alt gigist grețos”? Bă prostule, cum îți permiți să mă jignești în halul ăsta?! Tu crezi că eu sunt doar un “ALTul”? Bă, eu sunt ,,GIGISTUL grețos”, articulat cu articolul hotărât ,,L”. Sau altfel spus “THE gigist grețos”. Nu sunt ,,altul” sau un oarecare dintre gigiști. Lol! Nici să jignești oamenii nu știi - fii și tu mai original! —— Te aștept săptămâna viitoare în templul fotbalului românesc, pe Ghencea, la eternul derby dintre Steaua și Dinamo. Poți să asiști la un meci frumos sau poți să ai întâlnire cu brațul lung al legii. Tu alegi. Lol!
Care sunt criteriile tale ca sa numesti pe cineva gigist? Daca nu suntem de acord cu parerile tale depasite inseamna ca suntem gigisti? Esti prost GRUPA MARE ! A simpatiza echipa patronata de JIJI, inseamna a simpatiza STEAUA, continuitatea si performanta. CLAR ? Si nu ma deranjeaza, ca in opinia unui NEICA NIMENI, adica TU, sunt GIGIST. HAI FCSB, adica STEAUA !
Toti seamana cu Talpan si mai ales cu ... vorbele lui.
Esti greu de cap. Un tip, chiar si GIGI a platit pt gresala pe care a facut-o. Dovada? Justitia l-a condamnat, iar apoi l-a eliberat. Ar insemna ca un fost detinut sa nu mai aiba nici un drept ? Eroare ! Hai STEAUA !
Echipa se numește Fotbal Club FCSB, prin urmare FCSB nu poate însemna Fotbal Club Steaua București deoarece s-ar crea o repetiție.
Păi România e plină ochi de proști, de ticăloși și de infractori. De asta FC FCSB e cea mai iubită echipă.
vine gigi cu prietenii pe care si i-a facut la mititica; cum dracu poate cineva sa tina cu mizeria asta de fecesebeu?? echipa interlopilor
Alt gigist gretos. Pentru un asemenea specimen, fotbalul inseamna faci ce spune becali. Atat si nimic mai mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.