Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Baete ia semintzele si du-le in alta parte
Prostia cu ghencea continua. Cica e unu talpan care face justitie. Uniu e europeana i.ar face statuie.
Nu o sa fie si Smarandescu printre stewarzi?Suporterii ros albaștri au amintiri "placute" cu el...
Amice, te referi la derbiul stalinisto-bolsevic ? Atunci...tot înainte tovarăși!
Nu devine, este penibil.
Pai tocmai vazuram ca "cea mai frumoasa galerie" este controlata de interlopi. Ma stric de ras cum "rade ciob de oala sparta".
Toate prostiile debitate de Talpan sunt apoi reluate cu exactitate (precum cuvantarile lui Ceausescu) de niste nick-uri, cine stie ale cui si cine stie daca nu sunt conturi false.
Repetiție cu cine??? Aia sunt csa steaua și atâta nici măcar nu au voie sa folosească csa steaua București, asa ca nu mai vb prostii
De data asta vor crapa semințe din banii lor, nu ai lui Gigi și vor fi semințe d-alea la un leu
Nu te pune cu prostul că are mintea odihnita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.