Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Columbia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial din 2026
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
fece fecesebisti de rezultat.
Domnule Mihai Stoica, Dupa 5 ani ne calificam cu doua echipe in CL(Conference lique.....a nu se confunda cu UCL). Aveti dreptate....este cea mai mare performanta a fotbalului romanesc in ultimii 10 ani! CL este o gaselnita UEFA pentru a arunca "oasele" deja roase catre "looseri" aflati in spatele meselor asa cum faceau regii Angliei in trecut. Nu este o performanta ,nici pe aproape ,la ce asteptam,noi consumatorii de fotbal din Romania. Opriti-va in a lauda "mare" performanta" a FCSB-ului (Fotbal Club Sponsor Becali) in Europa. Nu avem cu ce na lauda in comparatie cu anii '80 cind ,intradevar eram o forta in Europa. Nu avem mari asteptari atata timp cit avem ,ca "vedete" autohtone ,jucatori de "fotbal" romani considerati vedete gen: Florinel Coman, Andrei Ivan,Cordea,Olaru,Petrila,Rares Ilie,Markovici ,Bancu,etc .Plus cei care aproape ca prind si ei 5-10 minute in campionatele straine.......??? Cicaldau,Morutan...astia mai joaca sau fac umbra pe banca de rezerva???!! Este de-a dreptul incredibil sa constatam ca unii dintre cei mai buni jucatori din SUPERLIGA lui Iorgulescu sunt jucatorii straini: Radunovici este exemplul cel mai edificator. Nu ma mira ca DL GHEORGHE HAGI face ravagi in liga I cu niste jucatori renegati de alte echipe sau crescuti de insusi MAJESTATEA SA REGELE. Daca ei sunt vedetele asa zisei SUPERLIGI.....prefer sa schim canalul si sa ma uit la fotbalul din.....Malta,Kkazahstan,etc. In
cine e MM Stoica?
Nu dl Stoica, d-voastra nu a-ti inteles de unde vin aceste cuvinte....de ceva timp, tot incercati sa ne explicati de ce joaca slab echipa...Oct Popescu a avut sarcini defensive ( toti mijlocasii au si sarcini defensive, daca nu stiati....), Miculescu la fel, Coman a jucat rol de pivot pt ceilalti coechipieri....va inteleg menirea, aceea de a satisface ego-ul patronului, dar atunci asumati-va cele spuse...cand incerci sa vopsesti ***, de regula asa se intampla..vezi cazul ianis hagi..jucatorii in sine nu au nici o vina, asta le este valoarea, si doar un inconstient are pretentii ca Loganul sa mearga cu 200km/ora...dar d-voastra chiar insistati sa ne convingeti ca Loganul d-lui becali merge cu 199 km/ora...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dica este un antrenor foaaarte, foarte slab. MM stie asta. MM stie de zece ori mai mult fotbal decat dica. dica si ca jucator a fost slabut, dupa ce a plecat la FCSB nu a mai facut mare lucru, chiar si la FCSB cam dormea pe teren, de aici si problemele cu suporterii. .................Dar dica este antrenorul perfect pentru Becali, este umil, fara onoare si asculta de stapan. Asa ca o sa mai ramana mult si bine la FCSB ca mai greu gasesti asa argat. Inca o data FCSB are jucatori buni, mai buni ca in trecut si inca o data are ghinionul ca un lot bun sa fie antrenat de dica. Pacat, chiar sunt ceva fotbalisti interesanti. Pacat si ca Octavian Popescu este sacrificat pentru ca printesa Coman nu stie sa joace nimic si doar doar se mai recupereaza din banii sparti pe el. Cat sa fie totalul pana acum? Cam sare de 4 milioane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.