Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ai dreptate, dacă tot se fac, sau se încearcă, reduceri de cheltuieli pe la Cotroceni, Palatul Victoria de ce nu este angajat Mm consilier unic, le știe omul pe toate... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ştie orice copil. L-a adus ca sa ofere entertainment gratuit - timp de 4-5 luni - pentru Bastenitos, pentru Vardy şi pentru restul lumii care n-a avut Dosar in Vremurile Trecute.
Lui Mimi ii este frica sa nu-si piarda aura de pseudo-guru fotbalistic pe la televiziuni si in fata Razboinicului Luminii Stinse. Si, evident, ii este teama de o concurenta reala, cu profesionisti experimentati din Vest (Italia in special). Deja CFR, Rapid, Craiova se misca bine ptr viitorul lor. FCSB e tot in glodul de sec 19, cu tamaie, popi si toanele lui JJ, nu mai pupa ei traseu norocos ca anul asta in cupele europene (Conference), asta a fost cantecul de lebada al tipului de conducere a unui club de fotbal pe stilul JJ+MM. De acum se vor duce numai in jos...Chiar si la noi, la Dinamo, s-ar putea cu Kopic si cateva plombe bune, sa intram din nou in primii 6, iar peste 2 ani sa prindem si cupe europene, fiind in ascensiune si in plin entuziasm, sper, pana atunci.
N-aveam nici o indoiala in privinta asta. Ce-ar putea sa-l ia vreodata prin surprindere pe MM ? Poate un 0-10 sau o eliminare cu Karagandi? :)))
Le stie Meme pe toate. Baiat cu facultate.
Ce.pot sa zic... Daca omul si-a inceput cariera in anul 200... Mai avea putin si aparea pe Columna lui Traian. Asta da, lovitura de imagine pentru domnu' Sucu.
Stai liniștit, MM, că-l învață băieții în doi timpi și trei mișcări să fure curent pe italianul ăsta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.