Alte știri din fotbal
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
0
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de alegerea făcută de Bergodi pe „Oblemenco”: „Am înnebunit, vorbeam singur”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Haha... pai chiar ma intrebam dupa meciul cu Muntenegru ce l-a apucat pe Mihai Stoica sa-l critice pe Burleanu. Si dupa o zi iese si Becali pe sticla ca vrea sa-l inlocuiasca.
Daca-l asculti pe Stoica ai crede ca e vreun factor decizional la FCSB, auzi nu l-a mai vrut el, Stoica, in poarta FCSB :))). Decizia a fost luata de patron, asa cum stie toata lumea, doar Stoica crede ca el Stoica :)))
Verifică înălțimea lui Casillas..prostule
Stai linistit ca nu e parerea lui. Mihai Stoica e doar portavocea patronului.
Vlad a fost mult timp un om de baza... al CFR-ului!
Messi al portarilor, mulțumim! :-)))
MM,spune-i treaba asta și lui Tibi Courtois!Data viitoare o să spui că nu te interesează un portar cu detentă că vrei portar de linia porții, că nu-ți plac portarii muți, că detești portarii care ies pe centrări,etc.Cine oare te înțelege la cât de inconsecvent ești?!
...Iar gesepe pune in titlu "explicatii clare" :))))) Sa il vedem pe meme antrenor
Ce ineptii debiteaza acest monstru sacru al analistilor tv. Fabian Barthez avea 180 cm, Jordan Pickford are 185 m,Kepa Arrizabalaga 186 cm si Hugo Lloris 188 cm...si astea sunt doar cateva exemple. Sa zici de Ederson (care masoara 188 cm de asemenea) ca nu este in primii 30 de portari,asta inseamna sa fii analist de analist :))) Se cauta portari cu joc de picior foarte bun pentru a pune rapid echipa pe contra atac sau chiar sa ofere assist,Meme vrea sa o dea in tribuna,chiar in statia de tramvai daca se poate :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.